iPhone 6 Tuşları da Kaplayan Kılıf Tavsiyesi

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 6 telefonum için tuşlarda dahil olmak üzere her yerini tam kaplayan ince şeffaf yumuşak plastik pet bir kılıf arıyorum. Sitelerde baktım ama aradığım gibi bir kılıf bulamadım bildiğiniz böyle bir kılıf varsa linkini atarak veya ismini yazarak bana yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Güzelmiş çok teşekkür ederim. Tuşlarıda kapalı olsa süper olurdu. Bulamazsam istediğimi bunu alırım.

Bu kılıf yumuşak plastik değil mi pet esnek bir kılıf istiyorum bu kılıf öyle sanırım ?

Kamera koruması var mı bu kılıfın resimde tam görünmüyorda ?

Tamamı şeffaf esnek bir kılıf istiyorum büyük ihtimal ilk attığınızı alacağım ama o esnek mi tpu sert değil intetnetten baktığım kadarıyla esnek bir malzeme elde katlayabileceğim bir kılıf istiyorum öyle anlatayım.

Bu tarz kılıfların çoğu bir süre sonra sararma yapıyor ve esneklikleri bozuluyor. Alacaksanız iyi markaların ürünlerini tercih edin. Ben de tuşları kapalı esnek bir kılıf arıyordum. Yukarıda önerilen tarzda bir ürün buldum. Yaklaşık 4 ay önce aldığım ürün şuan bu halde. İlk aldığımda bembeyazdı.

Not: Ürünün markası yukarıdaki ürünlerle aynı değildir. Ona göre değerlendirme yapın.

Dosya Ekleri

• 146891355110159.jpg
    146891355110159.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 112
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı