iPhone 6 vs Plus?

O zaman iPhone 6 Plus düşük hafıza olanı al. Depolama için bilgisayarını kullanırsın. Telefonda çok fazla şey tutmaz isen yeterli olabilir.

Şu anda iPhone 5s kullanıyorum içerisinde bulunan batarya iPhone 6 ile neredeyse aynı ve kullanımda 5 saat gidiyor 1 gün değil bilginize. Ayrıca android kullanmanızdan bilmediğiniz ek bir bilgi iphonelar az enerji yer aynı Windows 2 saat laptopta giderken, MaxOSX'in 12 saat gitmesi gibi. O yüzden cihazlarda az mah değerli piller var. Dolayısıyla iphone 6 plus'ın 2 gün rahat gitmesini beklemelisiniz. Sonuç olarak demem gereken o ki klasik bir durum yok sanıyorum en iyi pili giden akıllı telefon olması gerek pazardaki ama bir gene de araştırın.

Arkadaşın dediği gibi, kullanım boyunca yaklaşık 5-6 saat gibi dayanıyor. Büyük ekran seviyorsan ve şarjı daha uzun gitsin istiyorsan iPhone 6 Plus almanı tavsiye ederim

Aslında arkadaşımız bir bakıma haklı. Çünkü bu tarz konulardan hatta seninle aynı soruyu sormuş olan daha önce binlerce kişi var ve arama motorunda küçük bir yazı yazarak sorularına cevap bulabilirsin.

iPhone 6 16GB var bende. Sildiğim uygulamaların verileri silinmiyor. Dolayısıyla şu an 12GB Resim ve oyun olmamasına rağmen boş alanım 1GB'dan az. Sinir bozucu.
Pil tam kullanımda 3G açık 6 saat gidiyor. Boşta kalma süresi 20 saat küsur.
Plus alma gereksiz büyük. Kürek gibi elimin olmasına rağmen 6 bile anca oluyor daha büyük olsa kurtarmaz yani.
Bütçe sıkıntın yoksa Eylül'ü bekle. iPhone 6'yı 2 ay önce ben 2300'e almıştım :) 2700 ise şu an 6S en az 3000 çıkacaktır. Şurada 1 ay kaldı zaten.

Bence 6 plus 64gb almalısın. O telefona o kadar para vereceksen bir 400tl daha verip garantiye almalısın işini. :) Merak etme çok çabuk alışırsın o telefonun büyüklüğüne.

iPhone 6 16GB var bende. Sildiğim uygulamaların verileri silinmiyor. Dolayısıyla şu an 12GB Resim ve oyun olmamasına rağmen boş alanım 1GB'dan az. Sinir bozucu.
Pil tam kullanımda 3G açık 6 saat gidiyor. Boşta kalma süresi 20 saat küsur.
Plus alma gereksiz büyük. Kürek gibi elimin olmasına rağmen 6 bile anca oluyor daha büyük olsa kurtarmaz yani.
Bütçe sıkıntın yoksa Eylül'ü bekle. iPhone 6'yı 2 ay önce ben 2300'e almıştım :) 2700 ise şu an 6S en az 3000 çıkacaktır. Şurada 1 ay kaldı zaten.
Bekliycem ama yine de alamiycam :(

Bence 6 plus 64gb almalısın. O telefona o kadar para vereceksen bir 400tl daha verip garantiye almalısın işini. :) Merak etme çok çabuk alışırsın o telefonun büyüklüğüne.
Onu istiyorum zaten de kim bilir kac seneye alirim :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı