iPhone 6S alınır mı?

RYNEX

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba duyunca komik gelebilir biliyorum fakat ciddi bir şekilde soruyorum. 2023 yılında iPhone 6S almak ne kadar mantıklı? WhatsApp, Instagram, Snapchat kullanıyorum sadece ve şu anki cihazım Oppo A74 bu uygulamalar da bile illallah ettirdi bana. Teknosa'da yenilenmiş "A" kalite 32 GB depolamaya sahip bir iPhone 6S beni 2025'e kadar götürür mü? Ciddi bir şekilde cevaplayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yenlienmiş telefonlardan uzak durun. Kumar gibi bir şey. 2. elde de iyi bir cihaz bulsanız bile 1 yıl sonra neresinin bozulacağı belli değil.

Merhaba duyunca komik gelebilir biliyorum fakat ciddi bir şekilde soruyorum. 2023 yılında iPhone 6S almak ne kadar mantıklı? WhatsApp, Instagram, Snapchat kullanıyorum sadece ve şu anki cihazım Oppo A74 bu uygulamalar da bile illallah ettirdi bana. Teknosa'da yenilenmiş "a" kalite 32 GB depolamaya sahip bir iPhone 6S beni 2025'e kadar götürür mü? Ciddi bir şekilde cevaplayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

iPhone 6S 2023 yılında alınmaz.

Merhaba duyunca komik gelebilir biliyorum fakat ciddi bir şekilde soruyorum. 2023 yılında iPhone 6S almak ne kadar mantıklı? WhatsApp, Instagram, Snapchat kullanıyorum sadece ve şu anki cihazım Oppo A74 bu uygulamalar da bile illallah ettirdi bana. Teknosa'da yenilenmiş "A" kalite 32 GB depolamaya sahip bir iPhone 6S beni 2025'e kadar götürür mü? Ciddi bir şekilde cevaplayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hocam bütçe çok kısıtlıysa cihaz iOS 15'e kadar aldığı için 2 sene daha kullanılabilir fakat elinizdeki telefondan çok bir farkı olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı