iPhone 6S Batarya Sorunu

Kaan dursun

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yaklaşık 3 gün önce kadar telefonumda batarya ile sorunlar yaşamaya başladım. Telefonu akşam sarj etmiştim, sarjı dolduktan sonra çekip telefonu kapattım. Sabah kaltığımda ise telefonu açmamla sarjın 100-90-80 gibi bir anda düştügünü gördüm. Toplasanız 40 dk baktım. Öncesinde sorunu yoktu anlamadım. Birkaç gündür kalibrasyon vs. uğraşıyorum ama hala aynı. Bir anda ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar, yaklaşık 3 gün önce kadar telefonumda batarya ile sorunlar yaşamaya başladım. Telefonu akşam sarj etmiştim, sarjı dolduktan sonra çekip telefonu kapattım. Sabah kaltığımda ise telefonu açmamla sarjın 100-90-80 gibi bir anda düştügünü gördüm. Toplasanız 40 dk baktım. Öncesinde sorunu yoktu anlamadım. Birkaç gündür kalibrasyon vs. uğraşıyorum ama hala aynı. Bir anda ne olmuş olabilir?

Apple politikası bu işte batarya ve cihaz yazılım desteğinden kısıyor aynısı kardeşimin telefonunda oldu :)

Alakası yok, batarya ömrünüz azalmış. Değiştirmeniz yararınıza. Değiştirdiğinizde gözle görülür hep performans hem de şarj süresi artışı göreceksiniz.

Alakası yok, batarya ömrünüz azalmış. Değiştirmeniz yararınıza. Değiştirdiğinizde gözle görülür hep performans hem de şarj süresi artışı göreceksiniz.

Zorlu mağazasında kendi elemanı söyledi bunu batarya değişimi için gidince illaki batarya değiştirince değişim olur ama zamanla yine gider

Zamanım yok telefonu götürmeye.Bugün hiç kullanmadım okulda cebimdeydi 95 den 30 a düşmüş [emoji35] evdekilere diyorum takmıyorlar bile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı