iPhone 6S iOS 11 Kendi kendine kapanma sorunu

Emre Uncu

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
iPhone 6S 64GB sahibiyim. Cihazıma iOS 11 Golden Master sürümünü yükledim 1 haftadır sorunsuzdu ancak dünden beri ekranı kapatıp bir yere koyduğumda telefon kapanmış oluyor kendi kendine. Hard reset ile açılıyor sadece. Telefonla oynarken sıkıntı olmuyor ama günde neredeyse 20 defaya yakın kapanıyor ekranı da sürekli açık tutmak istemiyorum. Yazılımsal olarak bir sıkıntı mı yoksa donanımsal mı? iOS 10.3.3 sürümünde sıkıntım yoktu fakat 1 haftadır iOS 11’de de sıkıntı yoktu yeni başladı. Desteğe yazdım fakat çözüm bulamadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam sürüm henüz yayınlanmadı. Bu akşam itibariyle yayınlanacak. iOS 10.3.3'e geçip yedek alın. iOS 11'e ise ilk günden geçmeyin. Genel bir sorun yaşanma ihtimali her zaman olur çünkü ilk sürümde.

Kullandığın sürüm hala Beta olduğu için her türlü hatayı alma ihtimalin var. En son sürüme güncelleyerek bir yedek alın. Büyük ihtimal yarın IOS 11 kullanıcılara sunulacak. O zaman asıl sürümü yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

@painkiller Dostum beta değil bunu oku anlayacaksın.

Eğer bu sürüm ( iOS 11 GM) yüklenirse cihazlarınız, gelecek hafta (19 Eylül) yayınlanacak olan iOS 11 final güncellemesini alamayacaktır. Çünkü iOS 11 GM ile iOS 11 final aynı sürümdür.

iPhone 6S 64GB sahibiyim. Cihazıma iOS 11 Golden Master sürümünü yükledim 1 haftadır sorunsuzdu ancak dünden beri ekranı kapatıp bir yere koyduğumda telefon kapanmış oluyor kendi kendine. Hard reset ile açılıyor sadece. Telefonla oynarken sıkıntı olmuyor ama günde neredeyse 20 defaya yakın kapanıyor ekranı da sürekli açık tutmak istemiyorum. Yazılımsal olarak bir sıkıntı mı yoksa donanımsal mı? iOS 10.3.3 sürümünde sıkıntım yoktu fakat 1 haftadır iOS 11’de de sıkıntı yoktu yeni başladı. Desteğe yazdım fakat çözüm bulamadılar.
Emre bey sorunu çözdünüzmü benim 5s telefonumda aynı sorunu yaşıyor

Emre bey sorunu çözdünüzmü benim 5s telefonumda aynı sorunu yaşıyor
Neden olduğunu çözdüyseniz banada bir yöntem önerirmisiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı