iPhone 6S Plus 128 GB alınır mı?

Xer0

Centipat
Daha fazla  
Selam iyi sosyaller arkadaşlar ben iPhone 6S Plus almaya karar verdim. Kendisi iPhone 7 Plus'la neredeyse aynı hatta pil konusunda onu geçmekte ve bu beni etkiledi. Sizce bu devirde iPhone 6S Plus alınır mı? (Samsung cihaz önermeyiniz.)

Son düzenleme:
Selam iyi sosyaller arkadaşlar ben iPhone 6S Plus almaya karar verdim. Kendisi iPhone 7 Plus'la neredeyse aynı hatta pil konusunda onu geçmekte ve bu beni etkiledi. Sizce bu devirde iPhone 6S Plus alınır mı?
Bu devirde alınmaz. 6S Plus yakında desteği bitecek, çöp bir cihaz olacak. Hala diğer androidlere taş çıkarsa bile, bazı uygulamaların cihaz desteği bitecek. Bundan dolayı alınmaz.

iPhone 6S Plus, 2015 yılında piyasaya sürülen bir telefon ve şu anda Apple tarafından desteklenmiyor. Ancak hala birçok kullanıcısı var ve işletim sistemi güncellemeleri almaya devam ediyor.
128 GB dahili depolama alanı, oldukça büyük bir kapasite ve büyük bir medya koleksiyonu veya uygulama yükleme ihtiyacı olan kullanıcılar için uygun olabilir. Ancak, bu tercih tamamen kişisel bir karar ve ihtiyacınıza bağlıdır.
Ancak, ikinci el bir iPhone 6S Plus satın almayı düşünüyorsanız, cihazın genel durumunu ve işlevselliğini kontrol etmeniz önemlidir. Ekran, kamera, batarya, tuşlar ve diğer özelliklerin çalıştığından emin olmalısınız. Ayrıca, satın almadan önce cihazın kilidini açtırmak veya telefonu kullanmadan önce sıfırlamak gibi bazı adımlar atmanız gerekebilir.
Sonuç olarak, iPhone 6S Plus 128 GB, ikinci el olarak satın alınabilecek bir telefon olabilir, ancak satın almadan önce dikkatli bir şekilde incelemek önemlidir.

Bu devirde alınmaz. 6S Plus yakında desteği bitecek, çöp bir cihaz olacak. Hala diğer Android'lere taş çıkarsa bile, bazı uygulamaların cihaz desteği bitecek. Bundan dolayı alınmaz.

Hocam ben desteğe bakmıyorum zaten WhatsApp olsun Discord olsun Clash Royale ve Critical Ops olsun yeterli yani telefonda pek bir şey yapmayacağım.

iPhone 6S Plus, 2015 yılında piyasaya sürülen bir telefon ve şu anda Apple tarafından desteklenmiyor. Ancak hala birçok kullanıcısı var ve işletim sistemi güncellemeleri almaya devam ediyor.
128 GB dahili depolama alanı, oldukça büyük bir kapasite ve büyük bir medya koleksiyonu veya uygulama yükleme ihtiyacı olan kullanıcılar için uygun olabilir. Ancak, bu tercih tamamen kişisel bir karar ve ihtiyacınıza bağlıdır.
Ancak, ikinci el bir iPhone 6S Plus satın almayı düşünüyorsanız, cihazın genel durumunu ve işlevselliğini kontrol etmeniz önemlidir. Ekran, kamera, batarya, tuşlar ve diğer özelliklerin çalıştığından emin olmalısınız. Ayrıca, satın almadan önce cihazın kilidini açtırmak veya telefonu kullanmadan önce sıfırlamak gibi bazı adımlar atmanız gerekebilir.
Sonuç olarak, iPhone 6S Plus 128 GB, ikinci el olarak satın alınabilecek bir telefon olabilir, ancak satın almadan önce dikkatli bir şekilde incelemek önemlidir.
Gene mi ChatGPT?

Hocam siz niye bot gibi ChatGPT'nin bilgilerini gönderiyorsunuz. Ağzınız eliniz yok mu? Gidin kendiniz yazın bu yazıları. Forumda ChatGPT yasaklanması gerek.

Her neyse, 6s plus alınmaz desteği bitti bitecek sayılır. En az bütçeyi zorlayabiliyorsanız 7-8 Plus almanız daha iyi olacaktır.

Hocam ben desteğe bakmıyorum zaten WhatsApp olsun Discord olsun Clash Royale ve Critical Ops olsun yeterli yani telefonda pek bir şey yapmayacağım.
Hocam tamam zaten, WhatsApp desteği kaldırılabilir ben bunu demeye çalışıyorum.

Onun yerine vereceğiniz bu parayı, S9+ alsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

C-Ops muhtemelen oynatmaz, ayrıca WhatsApp gibi kritik uygulamaların da desteği bitecek.

Hocam siz niye bot gibi ChatGPT'nin bilgilerini gönderiyorsunuz. Ağzınız eliniz yok mu? Gidin kendiniz yazın bu yazıları. Forumda ChatGPT yasaklanması gerek.
Yasak zaten hocam. Raporladığınızda siliniyorlar hemen.

Geri
Yukarı