iPhone 6S Plus alınır mı?

Bütçe
2000

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, şu an Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum tekstilde pazarlamacıyım arada sırada müşterilere görsel yollamam gerekiyor kamera kalitesi fotoğraf çekmede fena değil ama video çekerken aşırı kötü. Yeni işe başladım tekstilde pazarlamacıyım 2 gün önce haki yeşili bir ürün fotoğrafı çektim eklediğim resimdeki gibi renk aşırı kötü çıktı bir de müşteriye video fotoğraf atınca kalite iyice düşüyor daha da kötü oluyor benim için. Sanırım IOS'ta bu tarz kalite düşme sorunları yokmuş. 2. el 6S Plus veya 7 almayı düşünüyorum sizce alınır mı sırf bu nedenler için?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-25 at 10.47.21.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-25 at 10.47.21.jpeg
    196,6 KB · Görüntüleme: 78
Ben kullanıyorum , kamera olarak yeterli bir kamerası var ama artık çok eskidi. 128 GB Kullanmama rağmen çok yavaş bir telefon.

Ben kullanıyorum, kamera olarak yeterli bir kamerası var ama artık çok eskidi. 128 GB kullanmama rağmen çok yavaş bir telefon.

Format çözmüyor mu durumu?

Şirket telefonu talep et o zaman. Kendi adına çalışıyorsun gibi okudum bir an.

Onu istemem şimdilik ileride bedelli için yardım talep etmeyi planlıyorum bu da durmadan bir şey istiyor demesinler :)

Günlük kullanım için alınabilir ama iPhone 7 serisi bakabilirsiniz.

Onlara bakıyorum ama alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? Mesela çoğu kişi eski usüllerle kaydedildi yazmış, Face ID çalışıyor/çalışmıyor yazılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı