iPhone 6S Plus mu 7 mi?

mAh aynı değil mi Samsung daha mı kaliteli Deji duymuştum Deji'yi de S10E'deki etkisini bilmiyorum acaba işlemciyi yeter mi mi besleyemiyor ondan mı uzun gidiyor.

Deji batarya orijinal bataryaya göre daha fazla mAh sunduğu için 1,5 saat fazla kullanım sunuyor. S10e de aynı kapasite sunuyorsa bir şey diyemem. Kendi kullandığım SE 2020 orijinal bataryası mobil veride 4,5 saat ekran süresi veriyordu. Deji batarya taktırdım. Şu anda Deji batarya ile SE 2020 de mobil veri kullanımında 6 saat ekran süresi alıyorum.

Ben sosyal medya kullanmaycağım. Sadece WhatsApp ve 1 minik oyun. Onun dışında ders için kullanırımç.

O kadar ı her telefon yapar iphon 5S bile yapar onun için alınmaz diyemem ama gunumuz icin guncellemesi kesilmiş bir cihaz karar sizin.

Deji batarya orijinal bataryaya göre daha fazla mAh sunduğu için 1,5 saat fazla kullanım sunuyor. S10e de aynı kapasite sunuyorsa bir şey diyemem. Kendi kullandığım SE 2020 orijinal bataryası mobil veride 4,5 saat ekran süresi veriyordu. Deji batarya taktırdım. Şu anda Deji batarya ile SE 2020 de mobil veri kullanımında 6 saat ekran süresi alıyorum.

S10e de aynı mAh veriyor daha fazla vereni bulamadım ama işlemci hizında fark var mı?

3 yıl gitmez bence en fazla 2 ki 2 yila kadar değistirme imkaniniz illaki olacak.
Ama ios sürümüne bakarsak whatsapp vb uygulamalar ios 12 olduğuna göre 3 ios sürümü yeter demek oluyor.Her sene yeni ios sürümü geliyor desek de 3 sene yeter.Ben zaten whatsappdan başka iletişim uygulaması kullanmayacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı