iPhone 7 kaç sene daha götürür?

SE 2 ve 11 aynı işlemciye sahip ve aynı anda iOS desteği kesilecek. Bilginize.

Bence 10000 TL'ye 2.el Samsung S20 FE yada sıfır A34 almak yada biraz daha bütçe koyup A54 yada S21 FE almak daha çok ekmek getirir.

2 yıl pardon 1 yıl sonra kasmalar donmalar başlasın değil mi?

Ne alaka? Vergisiz telefonlar listesinde olan telefonu kullanıyorum düşün o kadar düşük bir Android kullanıyorum ve 2 yıldır hala bir kasma donma yaşamadım. Uyan dostum taş devrinde değiliz Android sistemi de bir şeyler biliyor onca insan Samsung kullanıyor Oppo kullanıyor ama hala şikayet edeni duymadım. Eğer aramasını bilirsen güzel telefon bulursun IOS'a alternatif olarak. Komiksiniz, Apple kusursuz değildir anlayın.

11 Pro çok daha iyi bir seçenek olur. 7 ile de bir miktar daha gidersin. Sonra neden iPhone iyidir diyorsun? buyur işte adam hala 10 senelik telefonu kullanıyor ve kullanmaya da ömür biçiyor. 10 yıl önceki herhangi bir samsung'u piyasada gören veya kullanıyorum diyene rastladınız mı?

Düzgün orta seviye Android alsana fosil iPhone'lara bakacağına.
Fosil dediğin iPhone çok daha kararlı çalışır. Emin olabilirsin. ;)

IPhone'da da aynı sorun mevcut
Batarya kaynaklı bir sorunu rakibinde cihazın kendisinden kaynaklandığının da farkındasındır umarım. :D inanılmaz

Son düzenleme:
11 Pro çok daha iyi bir seçenek olur. 7 ile de bir miktar daha gidersin. Sonra neden iPhone iyidir diyorsun? Buyur işte adam hala 10 senelik telefonu kullanıyor ve kullanmaya da ömür biçiyor. 10 yıl önceki herhangi bir Samsung'u piyasada gören veya kullanıyorum diyene rastladınız mı?

Batarya kaynaklı bir sorunu rakibinde cihazın kendisinden kaynaklandığının da farkındasındır umarım. :D inanılmaz.

Ben de iPhone kullanıcısıyım fakat bu kadar savunmanın mantığı nedir? Arkadaşım iPhone 7 kullanıyor, bezmiş durumda. Günde 5-6 kere şarj ettiğini söylüyor. Batarya zaten çok önemli ve siz bunu göz ardı ediyor gibi duruyorsunuz.

Ben de iPhone kullanıcısıyım fakat bu kadar savunmanın mantığı nedir? Arkadaşım iPhone 7 kullanıyor, bezmiş durumda. Günde 5-6 kere şarj ettiğini söylüyor. Batarya zaten çok önemli ve siz bunu göz ardı ediyor gibi duruyorsunuz.

Batarya değişimiyle çözülecek sorun. Ortalama 3 bin TL'lik ve 10 yaşında bir cihazdan 15 saat ekran süresi vermesini de bekleyemeyiz?

11 Pro çok daha iyi bir seçenek olur. 7 ile de bir miktar daha gidersin. Sonra neden iPhone iyidir diyorsun? buyur işte adam hala 10 senelik telefonu kullanıyor ve kullanmaya da ömür biçiyor. 10 yıl önceki herhangi bir samsung'u piyasada gören veya kullanıyorum diyene rastladınız mı?

Batarya kaynaklı bir sorunu rakibinde cihazın kendisinden kaynaklandığının da farkındasındır umarım. :D inanılmaz
10 senelik Android tabletimde gayet stabil çalışıyor.

Geri
Yukarı