iPhone 7 orijinal olmayan kablo ile şarj olmuyor

735838

Picopat
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Apple telefonlar orijinal olmayan şarj aletlerini bir süre sonra kabul etmiyor. Benim kablo da orijinal değil ve 9 ayın sonunda kabul etmemeye başladı. Yeni kablo aldım kablo bu. Baseus kaliteli diye aldım inşallah aynı sorunu çıkartmaz. Bu olayı yaşayan var mı? Baseus kablo da aynı sorunu çıkartır mı?
Ayrıca kablo çarşamba günü gelecek ben o güne kadar ne yapabilirim? IPhone'u kandırmanın bir yolu yok mu? :D

BİM veya A101'den varsa idarelik 30-40₺'lik kablolardan alıp deneyebilirsiniz.

Bende iPhone 7 kullanıyorum kabloyu hep A101 gibi yerlerden aldım tek yaşadığım sorun telefona şarja taktıktan bir süre sonra şarj aletinin ucu siyahlaşıyor.

Ben Baseus'un sorun çıkartıp çıkartmayacağını merak ediyorum hocam :( yoksa alırım tabii.

Sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum açıkçası. En kötü iade edersin.

İdarelik olarka dediğim şekilde en mantıklısı olur. İdarelik diye BİM'den Type-C kablo almıştım hala değiştirmedim. :D

Hani adaptör deseniz anlarımda cihaz kablo seçemez ki sonuçta kabloların içerisinde herhangi bir devre bulunmuyor dümdüz konnektör bağlantılarına sahipler bence 9 ay sonunda kablonuz iç kısımdan kopmuş olabilir.

Bu IPhone'larda sık görülen bir şey, araştırabilirsiniz. Ayrıca kabloda temassızlık yok, bildiğin kabul etmiyor. Bu aksesuar uygun değil diyor. Kabloyu mükemmel kullandım. Maalesef ki kablo seçiyor...

Hani adaptör deseniz anlarımda cihaz kablo seçemez ki sonuçta kabloların içerisinde herhangi bir devre bulunmuyor dümdüz konnektör bağlantılarına sahipler bence 9 ay sonunda kablonuz iç kısımdan kopmuş olabilir.

Orijinal kablo olmayınca kilit ekranında uyarı veriyor telefon. Aksesur bağlandı diye.

Geri
Yukarı