Satıldı iPhone 7 Plus Jet Black 128 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fiyat güncellenmiştir.

IMG_20230109_170431.jpg

image.png

• Pil değişti, 107 şarj döngüsü var, %100, orijinal değil. Geri kalan bütün donanımlar orijinal.
  • Ekranda çok küçük bir kılcal çizik var, önemsenecek düzeyde değil. Arka kapakta da kılcak çizikler var ancak Jet Black için bu fazlasıyla normal ve 6 yıllık bir cihazdan bahsedersek yapacak bir şey yok.
  • Yeşil bir kılıf kullanıyorum, almak isteyenlere onu da vereceğim ücretsiz bir şekilde.
  • 5W adaptör ve şarj kablosu ile birlikte vereceğim.
  • Touch ID çalışıyor. True Tone sormayın, True Tone özelliği 8 ve üzeri cihazlarda var. 8 aşağısı modellerde True Tone özelliği yok.
  • Kamerasında hiçbir sorun yok.
  • Ahizede problem yok.
  • Bluetooth, Wi-Fi, IMEI'sinde bir sıkıntı yoktur. Türkiye cihazıdır.
  • PAZARLIK YOKTUR. Takas olarak iPhone 8 Plus ve üzerini düşünürüm.
Fiyat: 4500 TL

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1627784
image.png

• Pil değişti, 107 şarj döngüsü var, %100, orijinal değil. Geri kalan bütün donanımlar orijinal.
  • Ekranda çok küçük bir kılcal çizik var, önemsenecek düzeyde değil. Arka kapakta da kılacak çizikler var ancak jet Black için bu fazlasıyla normal ve 6 yıllık bir cihazdan bahsedersek yapacak bir şey yok.
  • Yeşil bir kılıf kullanıyorum, almak isteyenlere onu da vereceğim ücretsiz bir şekilde.
  • Touch ID çalışıyor. True tone sormayın, true tone özelliği 8 ve üzeri cihazlarda var. 8 aşağısı modellerde true tone özelliği yok.
  • Ahizede problem yok.
  • pazarlık yoktur. Takas olarak iPhone 8 Plus ve üzerini düşünürüm.
fiyat: 5000 TL
iletişim: Discord:
sepultura -ß-#9550

Şehir olarak neredesiniz?

32 GB olanını 4300e sattım, ertesi gün 4700e alıcı çıktı. Bunun 1280 GB ve jet Black olduğunu varsayarsak normal bence.

32 GB olanını 4300e sattım, ertesi gün 4700e alıcı çıktı. Bunun 1280 GB ve jet Black olduğunu varsayarsak normal bence.
Piyasayı bilmeden konuşan çok. 8 olmuş 6500 TL, 8 Plus olmuş 8000 TL. Adamlar 32 GB Silver ile 128 GB Jet Black'in aynı fiyat olmasını bekliyor ikisi de 7 Plus isminde ya sonuçta :D Ayrıca orijinal bataryasının olmaması da bir problem değil. Şu an iPhone kullananların %70'i orijinal batarya kullanmıyor zaten. Deji veya Rova gibi 3. parti güçlendirilmiş pil kullanıyorlar.

Piyasayı bilmeden konuşan çok. 8 bile olmuş 6500 TL. Adamlar 32 GB Silver ile 128 GB jet Black'in aynı fiyat olmasını bekliyor ikisi de 7 Plus isminde ya sonuçta :D ayrıca orijinal bataryasının olmaması da bir problem değil. Şu an iPhone kullananların %70'i orijinal batarya kullanmıyor zaten. Deji veya rova gibi 3. parti güçlendirilmiş pil kullanıyorlar.

8 Güncelleme alıyor 7 Plus almıyor farkları o :D Piyasada 6'ya koyanı da bulursun 7'yi ama sor bakayım satabiliyor mu o telefonu. Ayrıca orijinal batarya her zaman en kalitelisi de olsa yan sanayi bataryadan iyidir.

8 güncelleme alıyor 7 Plus almıyor farkları o.
Bütçesi olan 1500 TL verip 8 alabilir. Ayrıca konuyla alakası yok.
Piyasada 6 ya koyani da bulursun 7'yi ama sor bakayim satabiliyor mu o telefonu?
Benim fiyatım 7 Plus ve Jet Black 128 GB için uygun, bu fiyata 7 koyan varsa o onun problemi.
Ayrica orijinal batarya her zaman en kalitelisi de olsa yan sanayi bataryadan iyidir.
Ben orijinalden daha iyidir demedim, bir şey olmaz dedim. Zaten yan sanayi bataryaların sorunu bataryanın kalitesizliği değil, kalitesiz işçilikten ötürü iç donanımlarına batarya değişimi sırasında zarar veren tamircilerde.

Ayrıca size fiyat hakkında fikrinizi sormadım, şimdi istediğiniz emojiyi atabilirsiniz.

fiyat güncellenmiştir.

Eki Görüntüle 1627784
image.png

• Ekranda çok küçük bir kılcal çizik var, önemsenecek düzeyde değil. Arka kapakta da kılacak çizikler var ancak jet Black için bu fazlasıyla normal ve 6 yıllık bir cihazdan bahsedersek yapacak bir şey yok.
  • Touch ID çalışıyor. True tone sormayın, true tone özelliği 8 ve üzeri cihazlarda var. 8 aşağısı modellerde true tone özelliği yok.
  • Ahizede problem yok.
  • pazarlık yoktur. Takas olarak iPhone 8 Plus ve üzerini düşünürüm.
fiyat: 4500 TL
iletişim: Discord:
sepultura -ß-#9550

Fiyat son mu?

Evet, 4.5 son. 5K'den dusurdum. 4.5'e de satilmazsa bende kalir, 32 GB Silver fiyatina 128 GB jet Black satiyorum.

Samsung telefon üstü nakit düşünür müsünüz? İlanı okudum fakat düşürseniz diye soruyorum sinirlenmeyim lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı