iPhone 8 alınır mı?

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 698

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhaba Sosyal, şu an elimde Oppo A15 bulunmakta ve gerçekten çok takılma yapıyor ve 2 GB RAM o kadar yetersiz oluyor ki Android için, HDR ile fotoğraf çektiğimde direkt çektiğim fotoğrafa tıklamaz isem fotoğraf yüklenmeme problemi bile yaşıyorum, her neyse iPhone 8 64 GB almayı düşünüyorum EasyCep mağazasına gidip almayı düşünüyorum ve asıl telefonumu da orada fiyattan düşüp taksit yaptırmayı planlıyorum, 4.7 inç telefonları seviyorum ekran konusunda bir problemim olmaz ve oyun oynamıyorum genellikle Instagram ve gündelik işler yapıyorum, sizce alınır mı? Beni 2 yıl götürse yeter sonra başka telefon alırım şu an stajyer öğrenciyim gelirim yüksek değil o sebepten burayı mantıklı buldum, sizler ne diyorsunuz önerilerinizi de almak isterim, iyi sosyaller.

Küçük ekran sorun olmaz demişsiniz, yazılım ömrü pek kalmadı gündelik kullanım için yeter ama şarj yoğun kullanımda gitmeyebilir. 2 yıl düzgün kullanımda götürür yazılım güncellemesi de yakında almayacak sorun olmaz diyorsanız temiz alınabilir. Bu arada yenilenmiş telefon almayın.

Bu arada yenilenmiş telefon almayın.
Evet bir kısım öyle diyor, sebep olarak yan sanayi ürün kullanılabiliyormuş bende bilemedim hocam, keşke sıfır telefonlara da taksit yapılsa işte maalesef ki yapılmıyor, bende orta kalite Android istemiyorum en az s21 falan olsun kafasındayım çünkü Android gerçekten yenisi iyi olan bir işletim sistemi bana göre, hiçbir fikrim yok, sanırım aynı telefonu kullanabildiğim kadar kullanacağım.

Muhtemelen iOS 17 ile birlikte güncelleme desteği kesilecek fakat iki yıl boyunca günlük kullanım hatta oyun için bile kullanabilirsiniz. Yoğun bir şekilde kullandığınızda pil sorunu yaşayacağınızı söylemeliyim.

Merhaba Sosyal, şu an elimde Oppo A15 bulunmakta ve gerçekten çok takılma yapıyor ve 2 GB RAM o kadar yetersiz oluyor ki Android için, HDR ile fotoğraf çektiğimde direkt çektiğim fotoğrafa tıklamaz isem fotoğraf yüklenmeme problemi bile yaşıyorum, her neyse iPhone 8 64 GB almayı düşünüyorum EasyCep mağazasına gidip almayı düşünüyorum ve asıl telefonumu da orada fiyattan düşüp taksit yaptırmayı planlıyorum, 4.7 inç telefonları seviyorum ekran konusunda bir problemim olmaz ve oyun oynamıyorum genellikle Instagram ve gündelik işler yapıyorum, sizce alınır mı? Beni 2 yıl götürse yeter sonra başka telefon alırım şu an stajyer öğrenciyim gelirim yüksek değil o sebepten burayı mantıklı buldum, sizler ne diyorsunuz önerilerinizi de almak isterim, iyi Sosyaller.

Yenilenmiş cihaz alınmaz. Hem fiyatlar çok fazla hem de yenilenmiş cihazlarda anakart hariç her yer yenilenmiş oluyor onun yerine ikinci el temiz bir cihaz almak çok daha iyi olur.

6-7K'nın biraz üstüne koyarak XS-XR bulabilirsin. Ayrıca alternatif Android birçok cihaz var.

Arkadaşlar teşekkürler yorumlar için ancak 2017 de çıkmış bir cihazı bile almak bana bu ülkede zor geliyor ise ben yaşamak istemiyorum, gerçekten daha demin Avrupa'da fiyatlara baktım öyle moralim bozuldu ki hiçbir şey istemez hale geldim, bir de şu yenilenmiş muhabbeti kötü de olabiliyor oda canımı sıktı, sanırım ben almayacağım ve elimdeki telefon ile idare edeceğim, şu yaşımda şu problemleri yaşayıp üstüne geçim sıkıntısı gelecek kaygısı yüzünden saçlarım beyazladı ya hiçbir şey demiyorum bir gençlik borçlular başka söze de gerek yok.

Arkadaşlar teşekkürler yorumlar için ancak 2017 de çıkmış bir cihazı bile almak bana bu ülkede zor geliyor ise ben yaşamak istemiyorum, gerçekten daha demin Avrupa'da fiyatlara baktım öyle moralim bozuldu ki hiçbir şey istemez hale geldim, bir de şu yenilenmiş muhabbeti kötü de olabiliyor oda canımı sıktı, sanırım ben almayacağım ve elimdeki telefon ile idare edeceğim, şu yaşımda şu problemleri yaşayıp üstüne geçim sıkıntısı gelecek kaygısı yüzünden saçlarım beyazladı ya hiçbir şey demiyorum bir gençlik borçlular başka söze de gerek yok.

İkinci el neden düşünmüyorsunuz?

Evet bir kısım öyle diyor, sebep olarak yan sanayi ürün kullanılabiliyormuş bende bilemedim hocam, keşke sıfır telefonlara da taksit yapılsa işte maalesef ki yapılmıyor, bende orta kalite Android istemiyorum en az S21 falan olsun kafasındayım çünkü Android gerçekten yenisi iyi olan bir işletim sistemi bana göre, hiçbir fikrim yok, sanırım aynı telefonu kullanabildiğim kadar kullanacağım.

2. el temiz almak en iyisi. Şu anki telefonu satıp üstüne ekleyerek almayı düşünebilirsiniz. Android'lerin 3-5 bin TL civarı telefonları çok kötü en az S20 ya da 21 almak mantıklı ama bunlar da çok ucuz değil.

Geri
Yukarı