iPhone 8 Plus alınır mı?

Daha fazla  
Selamlar iPhone 8 Plus almak istiyorum. Gün içinde 3-5 saat anca telefona bakarım oyun oynamam sadece sosyal medyada takılırım gündelik takılmam için idare etse yeter. Bütçemi fazla yükseltmek istemiyorum Android de kullanmak istemiyorum. iPhone 8 Plus modelini yenilenmiş bir şekilde mi almalıyım 2.el mi sıfır mı? Bir de kaç yıl ömrü kalmıştır sizce.

Hocam selamlar
Başın ağrımasın istiyorsan en az 11 almalısın yakın zamanda WhatsApp desteği kesilirse pişman olma derim.

WP desteğinin falan kesileceği yok o kadarda değil, alınması noktasında çokta önermem ikinci el veya yenilenmiş değerlerini vermeye değecek bir cihaz değil daha iyi alternatifler bulunmakta. Sadece iPhone 8 Plus diyorsanızda en uygun şekilde alın derim yenilenmiş vs aramayın.

Selamlar iPhone 8 Plus almak istiyorum. Gün içinde 3-5 saat anca telefona bakarım oyun oynamam sadece sosyal medyada takılırım gündelik takılmam için idare etse yeter. Bütçemi fazla yükseltmek istemiyorum Android de kullanmak istemiyorum. iPhone 8 Plus modelini yenilenmiş bir şekilde mi almalıyım 2.el mi sıfır mı? Bir de kaç yıl ömrü kalmıştır sizce.

Hocam çok can yakar. Alacaksan ve illa iPhone diyorsan en az 12 Pro Max.

@ejdermeyvelimeybuz
Bence seni 2 sene daha götürür. Yenilenmişlerden uzak dur, Full yan sanayi ya da A kalite lakaplı ürünler kullanılıyor. Temizini bulursan pil sağlığına dikkat ederek alabilirsin.
Arkadaşımızın dediğine katılıyorum. Ben yenilenmiş 6s kullanıyorum şuan wp bende bile aktif ama yaklaşık 3 ay kullanımdan sonra bataryası şişti garantisi olduğu için değiştirdiler şuan bir sorun yok ama daha sonra ne olur bilmiyorum. Yine de yenilenmiş alacaksan dikkatli olman gerekiyor. Güvenilir bir siteden almak çok önemli.

Geri
Yukarı