iPhone 8 Plus alınır mı?

Dostum 8 Plus alabilirsin telefonu iyi test et detaylı bak ama yenilenmiş alma Letgo'dan falan bak temizini bulursan al geç.

Aynen brom al adama 3,5 sene sonra wp desteği kesilecek eski telefonu. Fanboyluğa gerek yok, IPhone'yi eleştirmedim korkmayın 8 Plus'ı eleştirdim.

Adam onu 3-5 sene sonra düşünür ya çok da düşünmemek bazı şeyleri 😂

Dostum 8 Plus alabilirsin telefonu iyi test et detaylı bak ama yenilenmiş alma Letgo'dan falan bak temizini bulursan al geç.

Kankam Android alıyorsun 1 yeni modeli çıktımı telefon çöp oluyor. iPhone kötü özelliğini önce ben eleştiririm fanboyluk değil ki.

3-5sene sonra diyorsun Amerika'da mı yaşıyoruz hocam adamın 3-5 sene sonra alım gücü en az %60düşecek bu gidişatta.

3-5sene sonra diyorsun Amerika'da mı yaşıyoruz hocam adamın 3-5 sene sonra alım gücü en az %60düşecek bu gidişatta.

Ama şu anda 12 Pro Max alamayacak gücü olmayabilir değil mi? Öneri yapmadan önce biraz düşünceli olmak gerek:)adam bilmiyor mu eski telefon olduğunu ama bütçemeselesi. Adam 8 Plus alınır mı? Diyor sen 12 Pro Max bak diyorsun ayıptır ;)

Bro ben daha 6S kullanıyorum o zaman ölelim mi biz :)

6S ise sende yeniye geçeceksin yakında. Millet 12ye eski diyor ve siz bana 8Plus savunuyorsunuz farkındasınız değil mi?

Ama şu anda 12 Pro Max alamayacak gücü olmayabilir değil mi? Öneri yapmadan önce biraz düşünceli olmak gerek:)adam bilmiyor mu eski telefon olduğunu ama bütçemeselesi. Adam 8 Plus alınır mı? Diyor sen 12 Pro Max bak diyorsun ayıptır ;)

Ben ona 12 Pro Max al diye önermedim. Bütçe belirtsin öneri yapalım.

Kankam Android alıyorsun 1 yeni modeli çıktımı telefon çöp oluyor. iPhone kötü özelliğini önce ben eleştiririm fanboyluk değil ki.

iPhone kötü değil. Samsung'da kötü değil. Model meselesi. Baba yadigarı şirket gibi savunmasak mı acaba?

6S ise sende yeniye geçeceksin yakında. Millet 12ye eski diyor ve siz bana 8Plus savunuyorsunuz farkındasınız değil mi?

Kankam sende Türkçe anlama eksikliği var galiba. Eski olabilir. Ama insanların bütçesi yoksa ona göre konuşalım tavsiye verelim değil mi? Sen şu an 15 çıktı diye 14ede eski diyebilirsin ama başkası alamıyorsa burada ukalalığın lüzumu yok ;)

Geri
Yukarı