iPhone 8 Plus alınır mı?

6S ise sende yeniye geçeceksin yakında. Millet 12ye eski diyor ve siz bana 8Plus savunuyorsunuz farkındasınız değil mi?

Ben ona 12 Pro Max al diye önermedim. Bütçe belirtsin öneri yapalım.
Şuan değiştirmeyi düşünmüyorum ilerde olabilir. Zaten daha 8 ay önce aldım ve tablet ile birlikte aldığım için tablet kullanmak daha çok hoşuma gidiyor. Telefon ile günlük işleri hallediyorum geri kalan ağır işleri tabletle hallettiğim için ben şuan memnunum :)

Selamlar iPhone 8 Plus almak istiyorum. Gün içinde 3-5 saat anca telefona bakarım oyun oynamam sadece sosyal medyada takılırım gündelik takılmam için idare etse yeter. Bütçemi fazla yükseltmek istemiyorum Android de kullanmak istemiyorum. iPhone 8 Plus modelini yenilenmiş bir şekilde mi almalıyım 2.el mi sıfır mı? Bir de kaç yıl ömrü kalmıştır sizce.
Hocam instagram’da Reels izlerken bile kasan cihaz. A11 işlemci artık çok yetersiz kalıyor. Böyle keyif alacaksan senin bileceğin iş. Bakın aynı işlemciyi kullanan iPhone X için açılan örnek konuyu bırakıyorum bu durum için:

Demem o ki o bütçede iPhone alamazsınız maalesef. Al diyenler senin iyiliğini düşünmeyen bencil fanatik kişiler. O bütçede Android cihaz alırsanız paranıza değer bir şey alırsınız. 8 Plus’ın ömrü bitti artık.
İlle de 8 Plus alacağım diyorsanız yenilenmiş almayın. Parçaları yan sanayi oluyor. 2. El temiz bulmaya çalışın sıfırı yok zaten. Yani olanlar karaborsa o kadar bütçeniz varsa farklı şeyler konuşalım zaten.

Kankam sende Türkçe anlama eksikliği var galiba. Eski olabilir. Ama insanların bütçesi yoksa ona göre konuşalım tavsiye verelim değil mi? Sen şu an 15 çıktı diye 14ede eski diyebilirsin ama başkası alamıyorsa burada ukalalığın lüzumu yok ;)

Bence türist falansın anlamaya bakılırsa. Ben 12 Pro Max öneriyorum mu demişim zeki yurttaş arkadaşım. Ben sadece illa iPhone alacaksan o bütçede canın yanar iPhone 12 Pro Max'ten aşağı alınmaz demişim. Yani fanboyluğa gerek yok adam bütçe belirtsin Android önerelim. iPhone olsun 8Plus olsun kafasıyla giderse 1sene sonra toslar.

Bence türist falansın anlamaya bakılırsa. Ben 12 Pro Max öneriyorum mu demişim zeki yurttaş arkadaşım. Ben sadece illa iPhone alacaksan o bütçede canın yanar iPhone 12 Pro Max'ten aşağı alınmaz demişim. Yani fanboyluğa gerek yok adam bütçe belirtsin Android önerelim. iPhone olsun 8Plus olsun kafasıyla giderse 1sene sonra toslar.

Evet turistim Tayland'dan geldim tövbe tövbe 😂
Tamam kardeşim ortam senin daha yazmıyorum bir şey.

Selamlar iPhone 8 Plus almak istiyorum. Gün içinde 3-5 saat anca telefona bakarım oyun oynamam sadece sosyal medyada takılırım gündelik takılmam için idare etse yeter. Bütçemi fazla yükseltmek istemiyorum Android de kullanmak istemiyorum. iPhone 8 Plus modelini yenilenmiş bir şekilde mi almalıyım 2.el mi sıfır mı? Bir de kaç yıl ömrü kalmıştır sizce.

Yenilenmiş almanızı asla tavsiye etmiyorum onun yerine temiz ikinci el alın iOS şart ise ve bütçe sadece 8 Plus'a yetiyorsa mecburen onu almalısınız puan güncellemesi bitti maksimum 2/3 sene ömrü var diye düşünüyorum eğer iOS şart değil ise ve bütçe 8 k bandında ise S20 FE öneririm şuna hala 11 ile kapışabilecek derecede bir cihaz.

Geri
Yukarı