iPhone ayarlardan silinen fotoğraflar gider mi?

ErenAydn35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iPhone 8 Plus telefonum var merak ettiğim ayarlar kısmından uygulama ve verileri sil yaptığımız zaman fotoğraflar gidiyor mu?

Daha açıklayıcı anlatır mısın?

Yani şöyle anlatayım ben az önce telefonumu sattım işte iCloud falan çıktım adam aldı ayarlar kısmından telefonu aktar veya sıfırla dedi sonra tüm içerikleri ve verileri sil dedi her şey gider değil mi aklıma takıldı.

iCloud yedeği varsa silinmez.

Alta daha detaylı yazdım belki daha anlaşılır olur.

Son düzenleme:
Yani şöyle anlatayım ben az önce telefonumu sattım işte iCloud falan çıktım adam aldı ayarlar kısmından telefonu aktar veya sıfırla dedi sonra tüm içerikleri ve verileri sil dedi her şey gider değil mi aklıma takıldı.

Ben de telefonumu sattığımda adamın yanında hesaptan çıkış yapıp her şeyi silip sıfırladım problem olmadı.

Alta daha detaylı yazdım belki daha anlaşılır olur.

ICloud'dan çıkıp silmiş, sıkıntı olmayacaktır. Bir üst modeli almak için mi sattınız? Yoksa fotoğraflara erişmeniz zor olur.

Geri
Yukarı