iPhone cihazlarınızın pil sağlığı kaç?

Nazar değdirmeyin hocam😄 Bu işin tek sırrı güncelleme yapmamak. Forumda çok diyorum ama insanlar aldırış etmiyorlar genelde.
Kullandığım iPhone 7'nin ilk sahibi olsaydım kesinlikle iOS 10'da bırakırdım güncellemezdim. maşallah bu arada hocam :D. Downgrade olsaydı şu an iOS 10'a düşürmek isterdim.

Kullandığım iPhone 7'nin ilk sahibi olsaydım kesinlikle iOS 10'da bırakırdım güncellemezdim. Maşallah bu arada hocam :D.

Ben bundan önce iPhone 7 kullanıyordum iOS 10.2.1 ile yüklü gelmişti. Cihazı güncelleyerek zamanında batırdım. Pili aşırı hızlı eskidi 4. senesinde %50'yi gördü telefon. Belki daha aşağısını da gördü ama sayaç 50'den sonra düşmüyordu. Ayrıyeten kamera kalitesi vs de düştü zamanla. Bunları hep söylüyorum çevremde de çok böyle duyumlar alıyorum. Maalesef geri dönüşü yok. Bu telefonda asla o hataları yapmıyorum gerçekten iPhone kalitesi güncellemeyince güzelmiş 😄

Ben bundan önce iPhone 7 kullanıyordum iOS 10.2.1 ile yüklü gelmişti. Cihazı güncelleyerek zamanında batırdım. Pili aşırı hızlı eskidi 4. senesinde %50'yi gördü telefon. Belki daha aşağısını da gördü ama sayaç 50'den sonra düşmüyordu. Ayrıyeten kamera kalitesi vs de düştü zamanla. Bunları hep söylüyorum çevremde de çok böyle duyumlar alıyorum. Maalesef geri dönüşü yok. Bu telefonda asla o hataları yapmıyorum gerçekten iPhone kalitesi güncellemeyince güzelmiş 😄
Şuan kullandığım 7nin kamerası iOS 15.7.8'de böyle;
1712962568758.png

iPhone 12 mini 2 sene 2 aylık cihaz %78 de şu an. Her gün 3 kere şarja takıyorum mutlaka son 5 ayda %85'ten %78'e düştü.

Geri
Yukarı