iPhone SE 2020 alınır mı?

@Erenk1905 hocam sizleri tekrar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama 6300 yazmışım 6400 olacaktı bu telefonun pili 82 kutusu var sadece garantisi ve faturası yok şimdi bir telefon daha buldum 87 pil fatura kutu herşey bulunuyor 11 ay garantisi devam ediyor hangisini almak mantıklı

@Erenk1905 hocam sizleri tekrar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama 6300 yazmışım 6400 olacaktı bu telefonun pili 82 kutusu var sadece garantisi ve faturası yok şimdi bir telefon daha buldum 87 pil fatura kutu her şey bulunuyor 11 ay garantisi devam ediyor hangisini almak mantıklı.

Tabii ki kutusu ve faturası olanı almak daha mantıklı.

@Erenk1905 hocam sizleri tekrar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama 6300 yazmışım 6400 olacaktı bu telefonun pili 82 kutusu var sadece garantisi ve faturası yok şimdi bir telefon daha buldum 87 pil fatura kutu herşey bulunuyor 11 ay garantisi devam ediyor hangisini almak mantıklı
Tabii ki garantili olan.

%80 batarya cidden kötü mü? %85 ve 90 nasıl peki?
Evet. %80 altı kötü. Pil sağlığı uyarısı verir zaten.

Batarya dışında idare eder. Performans bakımından zaten 11 serisiyle aynı. iPhone 8'in bile iOS 167 performansı çok iyi. Ben olsam Xs bakardım. Daha ömrü olan bir telefon.

Dostlar merhaba 9000 TL bütçem var 2 3 sene kullanabileceğim bir iPhone almak istiyorum fiyatlara bakıldığında bütçeme uyan tek telefon 2.nesil iPhone SE sizce bu yılda hala alınır mı? 2 3 sene stabil şekilde idare eder mi beni.( Instagram WhatsApp Twitter ve fotoğraf için kullanıyorum telefonu oyun oynamıyorum.)

Hocam illa iPhone almak gibi bir niyetiniz yok ise A52s önerebilirim şu an 10 bin TL bandında Black Friday indirimleri ile 9 bin TL bandına bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı