iPhone SE 3 vs XS Max vs 11

İçlerinde en iyisi POCO hocam. Kusura bakmayın cezam vardı yazamadım.

Kusuru yok hocam bir arkadaşım yurt dışı kaçak telefon getirecek ondan alacağım şu an bana 11 Pro 12 ve 12 mini arasında seç dedi hangisini seçmemi önerirsiniz.

Kusuru yok hocam bir arkadaşım yurt dışı kaçak telefon getirecek ondan alacağım şu an bana 11 Pro 12 ve 12 mini arasında seç dedi hangisini seçmemi önerirsiniz.

Düz 12 seçin derim. 12 mini için çok küçük seviyorsanız olabilir. 11 Pro'yu unutun artık eskidi. Ayrıca toplama çıkabilir yüksek ihtimalle arkadaşın getirirken de 3U Tools programı ile sorgulatsın cihazları derim.

Düz 12 seçin derim. 12 mini için çok küçük seviyorsanız olabilir. 11 Pro'yu unutun artık eskidi. Ayrıca toplama çıkabilir yüksek ihtimalle arkadaşın getirirken de 3U Tools programı ile sorgulatsın cihazları derim.

Tm hocam teşekkürler 11 Pro 256 GB ama fark eder mi bilmiyorum bence de daha güncel daha iyidir bir de hocam 11 Pro ile aralarında 1K fiyat var.

@GSFBJK hocam kaç GB olursa olsun 11 Pro artık 12 varken alınmaz. 12'de köşeli tasarım, 5G desteği, daha yeni işlemci gibi artılar var.

Peki hocam 12 olmasa 10.500k ya alınır mı?

Hocam bir de şunu sormak istiyorum mesela yurt dışı alınca 4+4 SIM kullanıp sonra başka telefon kullanınca oluyor mu?

Son düzenleme:
Peki hocam 12 olmasa 10.500k ya alınır mı?

Hocam bir de şunu sormak istiyorum mesela yurt dışı alınca 4+4 SIM kullanıp sonra başka telefon kullanınca oluyor mu?

12 olmasa o paraya alınır.
Şimdi şöyle ki bu ay içinde alırsan ağustos 2025'e kadar kapanmadan kullanabilirsin. Sonra da kapandığında bir tane eski bir 6S, SE1 gibi cihaz alıp SIM kartı ona takıp son 4 ayı iCloud arama yönlendirme ile kullanacaksın alırsan yani 2 telefon taşırsın ama gene yurt dışı telefonu kullanırsınız son 4 ay da. Zaten her 1 Ocak'ta 8 ay hakkın geri geliyor. iCloud arama yönlendirme Apple'ın kendi özelliğidir. Durum bu hocam.

12 olmasa o paraya alınır.
Şimdi şöyle ki bu ay içinde alırsan ağustos 2025'e kadar kapanmadan kullanabilirsin. Sonra da kapandığında bir tane eski bir 6s, SE1 gibi cihaz alıp SIM kartı ona takıp son 4 ayı iCloud arama yönlendirme ile kullanacaksın alırsan yani 2 telefon taşırsın ama gene yurt dışı telefonu kullanırsınız son 4 ay da. Zaten her 1 Ocak'ta 8 ay hakkın geri geliyor. iCloud arama yönlendirme Apple'ın kendi özelliğidir. Durum bu hocam.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Hocam bir şey merak ettim kapalı kutu yurt dışı olursa ne fark eder olmazsa ne fark eder meraktan soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı