iPhone Sigortalatmak

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 8 ay önce aldığım iPhone 6 telefonumu sigortalatmaya kalksam maliyeti ne olur ? Sigortalatabilir miyim sıfır ürünlere mi yapılıyordu sadece ? Yapsam bir sorun olsa kırılma vs. her şeyi karşılıyor mu ?

Sigorta sadece ürünü yeni aldığınız zaman yapılıyor diye biliyorum. Çalınma, ekran kırılması gibi şeyleri karşılıyorlar.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar konuyla biraz alakasız olacak ama başka yerde işe yarar bir bilgi bulamadım. Sigorta fiyatı ne kadar? Fiyatlar telefona göre değişiyor mu? Sigorta yapmak gerekli mi?

Sigorta fiyatı telefona göre değişir, ve yıl başına ödersin. Sigorta yaptırmana gerek yok çünkü yazılım desteği olarak telefonun markasından zaten 2 yıl garantin var. Bu arabadaki kasko gibi düşün, kırıyosun yenisini veriyolar.

Telefon sigortasını maalesef telefonu aldığın anda fatura basılmadan önce yaptırmak zorundasın yoksa telefonu satın aldıktan 10 dakika sonra ben sigorta yaptıracaktım ya desen bile yapılmıyor maalesef :( ve kırılma ıslanma bozulma kaybolma herşeyi karşılıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı