IPhone X Instagram hikayelerinde FPS düşüyor

ımlegendd

Decapat
Daha fazla  
iPhone X kullanıyorum. Instagram'da 1080p 60 FPS cözünürlükte storye video attıktan sonra hikayede FPS düşüyor, ben kendimden baktıgımda FPS cok normal fakat baska bir cihazdan baktığımda FPS düsük gösteriyor, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone X kullanıyorum. Instagram'da 1080p 60 FPS cözünürlükte storye video attıktan sonra hikayede FPS düşüyor, ben kendimden baktıgımda FPS cok normal fakat baska bir cihazdan baktığımda FPS düsük gösteriyor, sebebi nedir?
1689170452669.png

Bu ayarı açıp dene yoksa yapacak bir şey yok. Çoğu platform yapıyor bunu.

RAM’i çok kullandığından veya pil ile alakalı gereksiz uygulama ya da arkada çalışan şeyler varsa kapat sil telefonu yeniden başlat temizle bir düzelir X kullandım ve RAM’e yükü azaltınca bu sorunlar düzeliyor. Şimdi gelip de kimse X zaten kronik sorunlu cart curt yazmasın bu sorunun kroniklikle alakası yok.

Eki Görüntüle 1859064
Bu ayarı açıp dene yoksa yapacak bir şey yok. Çoğu platform yapıyor bunu.

Hocam bu ayar açık zaten.

RAM'i çok kullandığından veya pil ile alakalı gereksiz uygulama ya da arkada çalışan şeyler varsa kapat sil telefonu yeniden başlat temizle bir düzelir X kullandım ve RAM'e yükü azaltınca bu sorunlar düzeliyor. Şimdi gelip de kimse X zaten kronik sorunlu cart curt yazmasın bu sorunun kroniklikle alakası yok.

Telefonu sıfırladım gene aynısı oluyor hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı