iPhone X satıp daha düşük model ve telefon alınır mı?

bilbobagy

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi şu an kullandığım X'i satıp daha düşük bir model iPhone ve beraberinde saat alınabilir mi? Ekstra para harcamadan?
Edit: Saatten kastım Apple Watch tabii ki.

Başlıkta da belirttiğim gibi şu an kullandığım X'i satıp daha düşük bir model iPhone ve beraberinde saat alınabilir mi? Ekstra para harcamadan?

iPhone X bile yavaşlamaya başladı artık. Daha düşük model alırsan üff daha kötü olur. Akıllı saat mi alacaksınız?

iPhone X bile yavaşlamaya başladı artık. Daha düşük model alırsan üff daha kötü olur. Akıllı saat mi alacaksınız?
iPhone X ve iPhone 8 aynı sene içerisinde çıktı, en yeni modeller kadar stabilite sağlayamamaları normaldir sonuçta 4 yaşındalar fakat yine de kullanılabilir telefonlar. Fakat mümkünse satılıp SE 2020 ve saat tercih edilebilir.

Şahsen satmazdım. X cihazından eğer ekonomik sıkıntı yoksa daha eski bir cihaza geçmek bence mantıksız. Ha eğer saat + telefon kombini istiyorum derseniz ve ekran ile pil süresi sorun olmazsa Se 2020 ve saat kombinasyonu güzel olur diye düşünüyorum. iPhone X'i cihazın durumuna göre 5200 liraya kadar satabilirsiniz. İndirimden de Se2020 yakalamaya çalışırsınız saati de en olmadı temiz 2. El alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı