iPhone yedekleme mantığı nasıl oluyor?

ben iskender

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben fotoğraflarımı Google Fotoğraflar 100GB aracılığıyla yapıyorum. Her ay 12 TL ödüyorum ama iPhone ayarlar bölümünde bu iPhone yedeklenemiyor diyor sıkıntı olur mu? Fotoğraflar zaten Google'da yedekli ama teşekkür ederim.

Arkadaşlar selam. Ben fotoğraflarımı Google Fotoğraflar 100GB aracılığıyla yapıyorum. Her ay 12 TL ödüyorum ama iPhone ayarlar bölümünde bu iPhone yedeklenemiyor diyor sıkıntı olur mu? Fotoğraflar zaten Google'da yedekli ama teşekkür ederim.
iPhone icloud'a yedeklemeye çalışıyor içinde seçtiğin şeyleri. Müzik, video, foto, program, şifre ve ayarlar v.b

Fotoğrafları Google Photos ile alabilirsin çok güzel ayarları var, sadece wifi'deyken güncelle gibi gibi.

Drive ile her şeyi yedeklemeyi anlatıyor burası da.

Apple size ücretsiz 5 GB yedekleme alanı verir ve bu hemen dolar. Aygıtlarınızın bir kopyasını tutmak yeni bir telefona geçtiğinizde her şeyinizin geri gelmesini istiyorsanız iCloud yedeklemesini kullanabilirsiniz. Öncelikle yer satın almanız gerekir sonrasındaysa otomatik düzenli olarak yedek alır dilerseniz manuel olarak sizde alabilirsiniz. Fotoğraflar kısmından IPhone'da en iyi saklama seçeneğini seçerseniz fotoğrafların orijinalini bulutta tutar düşük çözünürlüklü ön izlemesini cihazda barındırır böylelikle telefonunuzda depolama için de rahatlatmış olur. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Apple destek uygulamasından konu ile ilgili arama yapabilir ya da sohbet kısmından yardım alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı