iPhone5'i satıp Galaxy S4 almak aptallık mı olur?

Samsung arayüzünü beğendiğim için alternatif bi marka şimdilik düşünmüyorum. Yorumların için teşekkürler.
Önemli değil, sizin için en iyilerini önermeye çalışıyoruz. Note 3'ten pişman olmazsınız. Premium telefon olduğu çok belli oluyor :)

@Cynara Peki 2.el telefon alırken orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Imei'den anlaşılır mı?
IMEI konusundan hiç anlamam fakat Note 3'ü 1300 TL'den düşük bir fiyata alacaksan sahte olma olasılığı vardır. 1699 TL'ye Vatan'dan Samsung Garantili almanı öneririm.

Ve ona verilmeyen Android sürümü kurunca,Yükseltince iyice salaklaşıyor gibi ilk denek GT-S5360 gerçi onunla arasında dağlar var ama potansiyel sonu böyle İphone5 ile devam yada İphone5S alman daha mantıklı olur.

Cihazınızın ölüm tarihini kabullenirseniz alın. Yeni çıkmış android cihazın ömrü 2-3 yıldır.

Benim android cihaza geçmem gerekiyor. Birçok programa ücretsiz erişemiyorum ios'ta. Note 3 alırsam pişman olur muyum?

Benim android cihaza geçmem gerekiyor. Birçok programa ücretsiz erişemiyorum ios'ta. Note 3 alırsam pişman olur muyum?
Pişman olmazsın kardeş, yalnız bir tek kusuru var aldığın fiyatın çok çok aşağısına satarsın. Yerinde olsam bu ay satışa sunulacak olan Note 4 alırdım, yinede sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı