iPhone'da RAT virüs olduğu nasıl anlaşılır?

Telefonuma birisi RAT virüs attığını iddia ediyor. Bunu nasıl bilebilirim? Eğer doğruysa nasıl silebilirim? Bana şantaj yapıyor. Rica ediyorum yardımcı olun.
İphonea RAT girmesi çok olanaklı bir şey değil bir arkadaşınız veya sanaldan tanıştığınız biriyse gözünüzü korkutuyor olabilir.

Evet benden para istiyor. Şantaj uyguluyor. Telefonumdan bir Gmail adresinin şifresi değiştirildi.

Gmail adresinin IPhone'la pek ilgisi yok öncelikle. Ona başka şekilde ulaşmış olabilirler. Bu arkadaşı şikayet edin. Bu haddeye nasıl geldiniz bu arada özel değilse?

İnşallah dediğiniz gibidir. Peki eğer doğruysa telefonumda virüs olduğunu nasıl anlarım? Ve bu virüsü bana nerden atmış olabilir?

Dostum iPhone rat virüsü eject yapacak olan adam seninle uğraşmaz merak etme. Apple ceo olarak yarın işe başlasın ona öyle söyle. Özellikle yeni nesil iphone'a RAT virüsü atılamaz. Kasperksy, ios için ayrı bir firmwaresi var ve bu trojanı havada yakalar merak etme

Telefonuma birisi RAT virüs attığını iddia ediyor. Bunu nasıl bilebilirim? Eğer doğruysa nasıl silebilirim? Bana şantaj yapıyor. Rica ediyorum yardımcı olun.

Bir linke bastınmı veya indirme yaptın mı? iOSa kolay kolay RAT girmez ama gene de tarama yapabilirsin muhtemelen seni kandırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı