iPhone'dan bilgisayara fotoğraf aktarımı nasıl oluyor?

Yaaamur

Femtopat
İlk defa iPhone telefon kullanıyorum ve başta USB gibi düşünerek telefondaki dosyaları bilgisayara aktardım ama videoları oynatırken ekran simsiyah kaldı. Attığım videoları da şu an siyah olarak oynatıyor. Bunun başka bir yolu var mı, yoksa farklı bir sıkıntı mı var?

Ben USB kablosunu kullanarak hallediyorum fakat eğer telefondan mail atar PC'den indirebilirseniz işinizi halledebilirsiniz ben kalite kaybını önlemek için bazen öyle yapıyorum.

Fotoğraflar için evet ama videolarda büyüklüğünden dolayı sıkıntı yaşıyorum ama teşekkürler yine de.
Telefonunu kablo ile bilgisayara bağla. Fotoğraflarının olduğu klasöre gir ve hepsini bilgisayarında almak istediğin yere aktar. Eğer sağ tık kes yaparsan telefondan silinir kopyala yaparsan hem telefonda hem bilgisayarda olur.

Evet ben de öyle yaptım ama aktardığım videolar ses olmasına rağmen siyah ekran.

Telefonunu kablo ile bilgisayara bağla. Fotoğraflarının olduğu klasöre gir ve hepsini bilgisayarında almak istediğin yere aktar. Eğer sağ tık kes yaparsan telefondan silinir kopyala yaparsan hem telefonda hem bilgisayarda olur.

Çok özür dilerim bende iPhone sekmesi geliyor ama fotoğraflar yok nasıl çözebilirim? Telefonun şifresini açtım bu bilgisayara güven dedim telefon kapandı resimler yok.

Normalde telefonu taktığın zaman bu bilgisayara güven diye bir sorgu çıkıyor ki siz onu yapmışsınız zaten. Bilgisayarda telefonun aygıtı tanıması için ufak bir kurulum yapması gerekiyor onu da yaptıktan sonra telefon halen bağlı durumdaysa dosyaları görebilmen gerekiyor dostum.

Geri
Yukarı