iPhonedo Çok Abartmıyor mu ?

kazuhir4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ya tamam iPhone güzel cihaz çok da takdir ederim. İOS özellikle geliştirilmesini en çok istediğim işletim sistemidir. Tamam belki bir android kullanıcısı olabilirim ama bu onlara düşman olduğum anlamına gelmiyor. İphonedo ise olayı bambaşka bir seviyeye taşıyor. İnsanlar da ağır pişmanlık duygusu bırakıyor. Gerçi yaptığı iş biraz delilik noktasına yaklaşmakta ama diğer ürünleri de takdir edip örnek vermeli. Ne olacak iPhone 6'yı hemen alıp orada burada paylaşsa bizim Türk insanı da hemen alıcak değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhonedo sadece kutu açılımı ve birkaç tanıtım falan yapıyor. Bunun neresi yanlış. Ne şekilde pişmanlık duygusu bırakıyor? Bu arada her Türk insanı o adam aldı tanıttı diye hemen almıyor. O adam her türlü Apple ürününü tanıtma politikasını uyguluyor.

İphonedo hayranıyım ben, Technopat ile bir videoları olsa da güzel olurdu yani. :)
İphonedo sade kutu açılımı vs olarak bakmanız yanlış zaten, kendine has mizahı ile videolarını zevkle izliyorum. İstersen internette af edersin ama zibil gibi kutu açılım videosu var.

Sen hangi videosunu ne yönüyle abartılı buldun?

İphonedo hayranıyım ben, Technopat ile bir videoları olsa da güzel olurdu yani. :)
İphonedo sade kutu açılımı vs olarak bakmanız yanlış zaten, kendine has mizahı ile videolarını zevkle izliyorum. İstersen internette af edersin ama zibil gibi kutu açılım videosu var.

Sen hangi videosunu ne yönüyle abartılı buldun?
Bende severek izliyorum ama şu S4 leri birbirine patpat vurmasından sonra sinir oldum. Onun kaç tane izleyicisinin içi mıncıklandı bilmiyor ki.

En son izlediğim videosunda Samsung'a çekiç ile vuruyordu ama o sahteydi.

9. dakika falan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet eğlenceli ve komik biridir. "GTA'da Öküz Olmak" adlı videolarıyla bayağı eğlenmişimdir. İncelediği Apple ürünlerini de diğer markalarla pek kıyaslamaz. Başarılı biridir bu işte. :)

Iphonedo asla ben sadece apple ürünlerini övmüyor. Zaten videolarını izleyenler bilirler, en iyi yapanı kullanırım diyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı