Çözüldü iPod'da Kaybolan Müzikleri Kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi panik yapmayın, öncelikle birkaç soru soracağım. Gizli öğeleri açtınız mı? iPod diskinde müzikleri buldunuz mu? PC'de iTunes kurulu mu?

Evet buldum, şu anda bilgisayara kopyalıyorum. Kopyaladıktan sonra benim müziklerim olup olmadığına kanaat getireceğim. İtunes kurulu. Ayrıca müziklerden birini çaldım, benimkilerden. Müzikler geri geldi ama isimleri yok. Şimdi tek sorun isimlerini geri getirmenin bi yolu var mı? Ayrıca bazıları itunes'da otomatik olarak isimleniyor. Sağ olun tekrar.

Windows Ipod'u tarayıp düzeltince bi şekilde içindeki şarkıları gizli klasöre atmış. Gizli klasörlerin gösterilmesini istediğimde şarkıların hala ipod içinde olduğunu gördüm. Yani sorun çözüldü ki soruna neden olan zaten benim mallığımdı. Herkesten çok özür diliyorum vakitlerini aldığım için ve tekrar teşekkür ediyorum.

Windows Ipod'u tarayıp düzeltince bi şekilde içindeki şarkıları gizli klasöre atmış. Gizli klasörlerin gösterilmesini istediğimde şarkıların hala ipod içinde olduğunu gördüm. Yani sorun çözüldü ki soruna neden olan zaten benim mallığımdı. Herkesten çok özür diliyorum vakitlerini aldığım için ve tekrar teşekkür ediyorum.

Zaten iPod'larda içerikler gizli klasörde bulunuyor. En azından benim 4 yıl önce kullandığım iPod Shuffle'da öyle idi. Sizin sorununuz ise iTunes'in o dosyaları bulamamasıydı. O da düzelmiş oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı