İş Bankası kredi kartı borcu taksitlendirilebiliyor mu?

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, çok olmasa da iş bankasında 30k ya yakın bir kredi kartı borcum var. Bunu düzenli ödemek için taksitlendirebiliyor muyum?

Hocam geçen birinden duymuştum ama sonradan sorma fırsatım olmadı böyle bir şey var diye biliyorum.

Yok hocam genel borç.
İş bankası kredi kartı hiç kullanmadım enpara ve vakıf biliyorum sadece onlarda dediğim şekil oluyor sonradan taksitlendirme, şansını bir dene işbankası veya maximum mobil uygulamasından.

Hocam geçen birinden duymuştum ama sonradan sorma fırsatım olmadı böyle bir şey var diye biliyorum.

Yok hocam genel borç.

Bu sonradan taksitlendirme her zaman olmuyor hocam. Belirli kategorileri ve taksit sınırları oluyor eğer taksit imkanı sunarsa 1/2 gün içinde uygulamadan gözükür. Uygulamadan çıkmazsa sonradan taksit olmaz diye biliyorum.

Bu sonradan taksitlendirme her zaman olmuyor hocam. Belirli kategorileri ve taksit sınırları oluyor eğer taksit imkanı sunarsa 1/2 gün içinde uygulamadan gözükür. Uygulamadan çıkmazsa sonradan taksit olmaz diye biliyorum.

Yok demek istediğim yaptığın tek bir yerdeki harcamayı taksitlendirmek değil genel bu zaman kadar yaptığım kalan borçlarımı kredi taksiti gibi bölmek.

Yok demek istediğim yaptığın tek bir yerdeki harcamayı taksitlendirmek değil genel bu zaman kadar yaptığım kalan borçlarımı kredi taksiti gibi bölmek.
Hocam iş bankasında hesap özeti taksitlendirme mevcut ancak normalde sonradan taksit yapılabilen alışverişler hesap özetindeyse geçerli oluyor. İşcep uygulamasında arama kısmına hesap özeti taksitlendirme yazıp kontrol edin.

Geri
Yukarı