İş Bankası ön onaylı kredi kartı teklifi

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
İş Bankası'ndan ön onaylı 18 bin TL limitli kredi kartınız hazır diye bildirim geldi, ben de başvurdum. Ardından müşteri temsilcisi aradı ve gelir belgenizi iletmeniz gerekiyor uygunsa olumlu sonuçlanır dedim. Son 2 aydır düzgün bir işte çalışmadığım için gerek olmadığını söyledim başvuruyu iptal ettiler. Hem ön onaylı deniliyor, hem de gelir belgesi isteniyor. Zaten kredi kartı çıkartmak istesem, şubeye gidip başvururdum...
Bu durum kredi notumu nasıl etkiler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti herhangi belge istemiyor. Akbank ve Garanti bildiğim kadarıyla belge vs. istemeyen bankalar. Şu an Garanti kullanıyorum ve memnunum, limit konusunda bonkör ve Akbank gibi arayıp rahatsız etmiyor.

Garanti herhangi belge istemiyor. Akbank ve Garanti bildiğim kadarıyla belge vs. istemeyen bankalar. Şu an Garanti kullanıyorum ve memnunum, limit konusunda bonkör ve Akbank gibi arayıp rahatsız etmiyor.
Garanti bana limit konusunda biraz cimri davranıyor. Bonus Genç kullanıyorum, ilk kredi kartım. 2500 TL limiti vardı, birçok kere başvurdum zor bela 10.000 TL'ye çıkardım. Bir ay önce yine limit başvurusunda bulundum, olumsuz sonuçlandı. Sonradan aldığım daha yeni kartların limiti bile Garanti'den fazla.

Yok olumsuz etkilemez. Daha önceden belge istemeden veriyorlardı işleri sıklaştırmışlar galiba.
Sanırım gelen bildirim üzerinden başvurmam gerekiyormuş. Direkt kredi kartı başvurma menüsünden başvurdum, gelir belgesi istediler, ben de iptal ettim. Şimdi bildirim kısmından başvurdum, direkt onaylandı.

Garanti bana limit konusunda biraz cimri davranıyor. Bonus Genç kullanıyorum, ilk kredi kartım. 2500 TL limiti vardı, birçok kere başvurdum zor bela 10.000 TL'ye çıkardım. Bir ay önce yine limit başvurusunda bulundum, olumsuz sonuçlandı. Sonradan aldığım daha yeni kartların limiti bile Garanti'den fazla.
@Esunshine Garanti limit vermiyor. Bende aynı durumdayım kaç aydır limit artışı olmadı.
Bende öyle bir vermeme durumu olmadı, limit konusunda memnunum. Bazı bankalar gibi uğraştırmaması belge istememesi sürekli aramamaları vesaire konusunda hoşnut olduğum bir banka.

Yeni konular

Geri
Yukarı