İş bulabilmek için tavsiyeler

sabaholmadan

Centipat
Daha fazla  
Selam, 24 yaşındayım, hiçbir vasfım yok. 2 tane açık üniversiteye kaydım var kısacası okul okumadım. Yabancı dilim yok, İngilizce metinleri anlayabiliyor ve basit diyaloglara girebiliyorum sadece. Şu an için işsizim, geçmişte iş deneyimlerim kazandığım paralar oldu. Adalet bölümü okumam sebebiyle 2 sene hukuk bürosunda çalıştım fakat bir espri olmayan bir alan. Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız, yazılım öğrenmek (Python), İngilizce öğrenmek vs. iş lazım kısacası, şu an işe girebilirim (ofis vs) ama ömür boyu bu işlerde çalışamam. Bana bir yol gösterin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, 24 yaşındayım, hiçbir vasfım yok. 2 tane açık üniversiteye kaydım var kısacası okul okumadım. Yabancı dilim yok, İngilizce metinleri anlayabiliyor ve basit diyaloglara girebiliyorum sadece. Şu an için işsizim, geçmişte iş deneyimlerim kazandığım paralar oldu. Adalet bölümü okumam sebebiyle 2 sene hukuk bürosunda çalıştım fakat bir espri olmayan bir alan. Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız, yazılım öğrenmek (Python), İngilizce öğrenmek vs. iş lazım kısacası, şu an işe girebilirim (ofis vs) ama ömür boyu bu işlerde çalışamam. Bana bir yol gösterin
KPSS 65 üstü alıp halk eğitim merkezlerinden sertifika alıp bilgisayar isletmenligi vs. Resmi kurumların duyurular kısmını takip edebilirisin lise mezunu olmak daha avantajli

Geri
Yukarı