İş için Curved monitor alınır mı?

Bütçe
10000-12000

breax

Kilopat
Merhaba, iş yerim için 27 inch, 144 Hz ve 2K üstü monitor almak istiyorum. Aklımda herhangi bir model yok, linkteki monitörü önerir misiniz? Daha önce Curved kullanmadım, iş için Curved monitor daha iyi bir deneyim sunar mı? Bütçem 10.000-12.000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iş yerim için 27 inch, 144 Hz ve 2K üstü monitor almak istiyorum. Aklımda herhangi bir model yok, linkteki monitörü önerir misiniz? Daha önce Curved kullanmadım, iş için Curved monitor daha iyi bir deneyim sunar mı? Bütçem 10.000-12.000.

Curved önermem. Ghosting ve blacksmearing rahatsız eder.
IPS alın rahat edin.
İlla 144Hz ve üstü olmasına gerek yok derseniz geri dönüş sağlayın. Konuşuruz. 👍

@Saint Lucia bugün 3. kez etiketliyorum içinden sövmüyordur inşallah...

Yok canım ne sövmesi. İşten vakit bulunca etiketli konulara bakmam daha kolay oluyor benim için. 😉

Arkadaşın önerisinden sonra ultrawide monitörleri araştırdım ve ultrawide almaya karar verdim.
Curved önermem. Ghosting ve blacksmearing rahatsız eder.
IPS alın rahat edin.
İlla 144Hz ve üstü olmasına gerek yok derseniz geri dönüş sağlayın. Konuşuruz. 👍

Yok canım ne sövmesi. İşten vakit bulunca etiketli konulara bakmam daha kolay oluyor benim için. 😉
Şuanda kullandığım monitor Lg nin 24GN600-B modeli ve çok memnunum bu yüzden yeni tercihlerim beni Lg almaya itiyor. Bütçemi biraz daha arttırarak Lg UltraWide 34WQ75C veya LG UltraWide 34WR50QC-B düşünüyorum. 144 Hz şartım yok sadece uzun zamandır 144 kullandığım için 60 Hz in göz yorma ihtimali biraz aklımı kurcalıyor. Marka ve Hz den bağımsız 17k bandına kadar ultrawide monitor önerilerinize açığım.

Arkadaşın önerisinden sonra ultrawide monitörleri araştırdım ve ultrawide almaya karar verdim.

Şuanda kullandığım monitor Lg nin 24GN600-B modeli ve çok memnunum bu yüzden yeni tercihlerim beni Lg almaya itiyor. Bütçemi biraz daha arttırarak Lg UltraWide 34WQ75C veya LG UltraWide 34WR50QC-B düşünüyorum. 144 Hz şartım yok sadece uzun zamandır 144 kullandığım için 60 Hz in göz yorma ihtimali biraz aklımı kurcalıyor. Marka ve Hz den bağımsız 17k bandına kadar ultrawide monitor önerilerinize açığım.
Ben de LG 25UM58 ultrawide kullanıyorum fakat bu fiyatlara çıkıyorsanız bence Gigabyte M34WQ bakın ofis için hz yüksek olmasa da olur fakat ileriye dönük olarak iyi olur elbette, LG'nin aynı özellikte monitörleri 1.5-2 katı fiyata satılıyor, özelliklerine ve incelemelerine bakıp kararı yine siz verin tabii.

Şu anda kullandığım monitor LG'nin 24GN600-B modeli ve çok memnunum bu yüzden yeni tercihlerim beni LG almaya itiyor. Bütçemi biraz daha arttırarak Lg UltraWide 34WQ75C veya LG UltraWide 34WR50QC-B düşünüyorum. 144 Hz şartım yok sadece uzun zamandır 144 kullandığım için 60 Hz in göz yorma ihtimali biraz aklımı kurcalıyor. Marka ve Hz'den bağımsız 17k bandına kadar ultrawide monitor önerilerinize açığım.

UW monitör alanınıza ve size uygunsa benim de önerimdir. Çok geniş bir çalışma alanı sunuyor. Ayrıca oyun oynamak da epey keyifli. Tabii her oyun değil.
Benim önerim Cooler Master GM34-CWQA ARGB Monitör budur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemesi de mevcuttur.
LG'de uygundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı