İnceleme İş simülasyonları - Ludi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Ludi'yi (Ludi - Ücretsiz iş simülasyonları) tanıtacağım.

Ludi

Hiç "ah şu teorik bilgilerimi bir pratiğe dökebilsem ne güzel olur." diye düşündünüz mü? Veya hocanıza, "bu bilgi iş hayatımızda ne işe yarayacak?" diye sormuş olabilirsiniz. Yüzlerce yere staj için başvurup aylarca dönüş beklemeyi saymıyorum bile...

Artık ludi ile teknik becerilerinizden, iş hayatında kullanır gibi faydalanabilirsiniz. Peki nasıl mı?

Simülasyonlarla!

Siteye kaydolup ilk simülasyonunuzu başlatın. Karşınıza sanki üst yöneticinizden gelmiş gibi, iyi tasarlanmış ve kolayca anlaşılır taskler gelecek. Bu taskleri adım adım tamamlayarak olay örgüsünde ilerleyin. Simülasyonun sonunda her ilerlemenize, sanki gerçek bir şirkette çalışıyormuşsunuz gibi, uzman profesyoneller tarafından geri dönüşler alacaksınız. Bu geri dönüşler tabii ki sadece değerlendirme için değil, aynı zamanda kendinizi daha iyi tanıyıp becerilerinizi sınamak, o pozisyon için teknik olarak yeterli olamayabileceğiniz alanları görüp o alanların üzerine yoğunlaşabilmek adına harika bir fırsat.

Simülasyon sonlarında alabileceğiniz sertifikaları ve simülasyonlarda üstün başarı gösterirseniz karşılaşacağınız sürprizleri saymıyorum bile 😉

Sizleri bekleyen bu fırsatlar için hemen Ludi'yi ziyaret edin.

Herkese güzel masmavi günler dilerim 💙💙

Geri
Yukarı