İş yerinde mutsuz olduğum için işten ayrıldım

King Dad 2

Centipat
Daha fazla  
Motivasyonum düşüktü. Stresliydim. Kendi kafamda kötü kötü düşünceler kuruyordum. Dayanamadım çıktım. Doğru mu yaptım sizce? Biraz kafayı toplatmamak gerektiğini düşünüyorum. Siz bu duruma ne diyorsunuz?

Maaşınızı, maddi durumunuzu ve tekrar iş bulup bulamayacağınızı bilmediğim için yorum yapamayacağım. Maddi durumunuz aman aman etkilenmeyecekse ve benzer işi kolayca elde edebilecekseniz ve gerçekten psikolojik sıkıntılar içindeyseniz küçük bir ara verilebilir.

Eğer yaptığınız işten memnun değilseniz ve kötü hissediyorsanız bırakmanız sağlınız için doğru bir hareket olmuş.

Daha iyi yapmak istediğinizbir iş bulup devam edersiniz.

Sevmediğin bir iş ise, birileri iş ortamında canını sıkacak hareketler yapıyorsa, sana mobbing uyguluyorlarsa, aldığın maaştan, pozisyondan, memnun değilsen her şey için bir çare, bir umut var.

Bunu sana patronun mu yapıyordu bilmiyorum eğer durum böyle değildi ise onunla bu durumu konuşabilirdin fakat durum diğer türlüyse en iyisini yapıp işten çıkmışsın.

Hayatta kötü hissettiğin her dönem psikoloğa başvurabilirsin. Sakın çekinme.

Bulunmak istediğin, seni sen yapan bir işte olmanın hayalini kurarak işe başvurmanı tavsiye ederim.

Sevmediğin bir iş ise, birileri iş ortamında canını sıkacak hareketler yapıyorsa, sana mobbing uyguluyorlarsa, aldığın maaştan, pozisyondan, memnun değilsen her şey için bir çare, bir umut var.

Bunu sana patronun mu yapıyordu bilmiyorum eğer durum böyle değildi ise onunla bu durumu konuşabilirdin fakat durum diğer türlüyse en iyisini yapıp işten çıkmışsın.

Hayatta kötü hissettiğin her dönem psikoloğa başvurabilirsin. Sakın çekinme.

Bulunmak istediğin, seni sen yapan bir işte olmanın hayalini kurarak işe başvurmanı tavsiye ederim.

Elemanlar bir işi anlamadığım zaman sinirleniyorlardı bana eleman derken usta ustabaşı filan.

Geri
Yukarı