Isdone.dll ve unarc.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 10

TheLastKnight

Hectopat
Hayırlı Ramazanlar herkese. Oyun yüklerken veya sıkıştırılmış dosya çıkartırken bu iki hatayı alıyorum. İnternette ne varsa denedim ama sorunum çözülmedi. Bu konuda herhangi bir bilgisi var mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle FitGirl sitesinden oyun indiriyorsun. Yükleme yerini kısa tut. Yükleyiciyi yönetici olarak başlat. Uyumluluk ayarını değiştirebilirsin. Bu DLL dosyalarını syswow64/system32 klasörlerine attıktan sonra yükleyicinin olduğu klasörede at.

Yüksek ihtimalle FitGirl sitesinden oyun indiriyorsun. Yükleme yerini kısa tut. Yükleyiciyi yönetici olarak başlat. Uyumluluk ayarını değiştirebilirsin. Bu DLL dosyalarını syswow64/system32 klasörlerine attıktan sonra yükleyicinin olduğu klasörede at.
Dll dosyalarini attim yonetici olarak baslattim uyumluluklari denedim fakat olmadi yükleme yerini nasil kisa tutatim onu bilmiyorum tarif edermisiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı