İsim tescil ile hazır web sitesi nasıl oluşturulur?

MrWasil

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilişim
Arkadaşlar merhaba.

Bir web sitesi açmam gerekiyor. Çok aşırı bir profesyonel olmasına gerek yok ilk zamanlar için bu sebeple de kendim hazır bir şeyi alıp kendim düzenlemek istiyorum.

İçeriği şu şekilde olacak anlaşmalı olduğum villaların, resimlerini yükleyebileyim villa hakkında açıklama girebileyim tarih bazlı müsaitlik ve fiyat girebileyim. Bir nevi acente tarzı düşünün.

İsim tescilde hazır paketler var. 1.500 TL civarı sizce bunlar işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

Bir web sitesi açmam gerekiyor. Çok aşırı bir profesyonel olmasına gerek yok ilk zamanlar için bu sebeple de kendim hazır bir şeyi alıp kendim düzenlemek istiyorum.

İçeriği şu şekilde olacak anlaşmalı olduğum villaların, resimlerini yükleyebileyim villa hakkında açıklama girebileyim tarih bazlı müsaitlik ve fiyat girebileyim. Bir nevi acente tarzı düşünün.

İsim tescilde hazır paketler var. 1.500 TL civarı sizce bunlar işimi görür mü?
Çok profesyonel olmasına gerek yoksa basit bir WordPress sitesi kurabilirsiniz kendiniz. Youtube üzerinden WordPress ile basit site yapımı içeriklerini inceleyebilirsiniz. Çok daha ucuza gelecektir.

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet biliyorum fakat o hazır temaların içinden bu tarz eklentiler yapabilir miyim fiyatlandırma müsait takvim gibi. Aynı ETS vb acente fiyatlandırma ve takvimi gibi.
Mesela Bir button koyacagım Fethiye Villaları diyecegim tıkladıgında fethiye villaları çıkacak.

Geri
Yukarı