İskambil destesi için site önerisi

NoiccEz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iskambil destesi alabileceğim bir site arıyorum. Derya bilardo diye bir site buldum ancak güvenilir mi bilmiyorum. Trendyol'da falan fiyatlar 2 3 katı. Daha önce alan varsa yardımcı olabilir mi?

Diğer sitelerden fiyat farkı pek yok gibi. Attığım 2 linktede fiyatları birbirine yakın. Ben Çin'den almıştım. Sert plastik setlerle oynamayı tercih eden biriyim. Sizin aradığınız bir materyal ve bütçe varsa ona göre bakalım.

Diğer sitelerden fiyat farkı pek yok gibi. Attığım 2 linktede fiyatları birbirine yakın. Ben Çin'den almıştım. Sert plastik setlerle oynamayı tercih eden biriyim. Sizin aradığınız bir materyal ve bütçe varsa ona göre bakalım.

Teşekkürler ne istediğimi tam olarak bilmiyorum daha yeni heves sardım. Yeni başlanayanlar için ve numaraları yapması kolay yumuşak uzun ömürlü bir deste arıyorum.(bütçe 300)

Son düzenleme:
Teşekkürler ne istediğimi tam olarak bilmiyorum daha yeni heves sardım. Yeni başlanayanlar için ve numaraları yapması kolay yumuşak uzun ömürlü bir deste arıyorum.(bütçe 300)

Yeni başlıyorsanız ve kartların yumuşaklığına alışmanız gerekiyorsa başta linkini attığım kart setlerinden kullanın. Sert plastik setlere direkt olarak geçerseniz kart karma hareketleri ve desende kart arama hareketlerinde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu seti aldığınızda zamanla yıpranma başlar ve kenarları kalınlaştıkça ellerinizde o kalınlığa alışır. Kartlar yıpranınca sert plastik setlere geçebilirsiniz. Bu sefer sert kartlara geçtiğinizde elinizin daha yatkın olduğunu da hissedersiniz. Ben kart bulma hareketleri için bu setlerden 4-5 tane eskitmiştim. Basit oyunlarda da iyi iş görüyor. Bu setlerden sonra Çinlilerin AliExpress'te sattığı setlere bakabilirsiniz. Sağlam setler onlarda bayağı ucuza satılıyor.

Yeni başlıyorsanız ve kartların yumuşaklığına alışmanız gerekiyorsa başta linkini attığım kart setlerinden kullanın. Sert plastik setlere direkt olarak geçerseniz kart karma hareketleri ve desende kart arama hareketlerinde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu seti aldığınızda zamanla yıpranma başlar ve kenarları kalınlaştıkça ellerinizde o kalınlığa alışır. Kartlar yıpranınca sert plastik setlere geçebilirsiniz. Bu sefer sert kartlara geçtiğinizde elinizin daha yatkın olduğunu da hissedersiniz. Ben kart bulma hareketleri için bu setlerden 4-5 tane eskitmiştim. Basit oyunlarda da iyi iş görüyor. Bu setlerden sonra çinlilerin AliExpress'te sattığı setlere bakabilirsiniz. Sağlam setler onlarda bayağı ucuza satılıyor.

Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı