İşlemci fan ayağı sökülmüyor

MP38

Decapat
Daha fazla  
Intel vidalı fanım var. Bu ayakları değiştireceğim fakat çıkmıyor. Ne yapmam gerek?

Yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce ayakları ok yönünde çevireceksin sonra kendine doğru ayakları asılacaksın. Bazen soğutucunun tırnakları kendini salıyor fakat çıkmıyor. Öyle ise biraz daha fazla asılmalısın.

Önce ayakları ok yönünde çevireceksin sonra kendine doğru ayakları asılacaksın. Bazen soğutucunun tırnakları kendini salıyor fakat çıkmıyor. Öyle ise biraz daha fazla asılmalısın.

Her türlü asılıyoruz sanki.

Hocam ben ayağın içindeki beyaz yerini çıkaracağım. Bu komple vermez mi?

@Yener K. @264523 bilginiz yok mu:/

Son düzenleme:
Hangi beyaz yerlerini? İlk olarak bir sökün, sonra bakarız.

Hangi beyaz yerlerini? İlk olarak bir sökün, sonra bakarız.

Hocam fan elimde. Bu fanın yanındaki 4 tane vida gibi ayak var. Bu ayakların içindeki beyaz yer kırıldı. Bunu çıkartmak istiyorum.

Hocam fan elimde. Bu fanın yanındaki 4 tane vida gibi ayak var. Bu ayakların içindeki beyaz yer kırıldı. Bunu çıkartmak istiyorum.
Beyaz yer dediğim de şu
1657733892975.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Bunlar bazen sizde de olduğu gibi kırılabiliyor. Bu durumda da yenilemek gerekiyor. Onları sökerken de kırma riski büyük.

Yedek varsa olabilir. Yine de dikkat edin.

Geri
Yukarı