İşlemci sıcaklığı termal macundan sonra yükseldi

mustafa_kemll

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Termal macun yenilemeden önce bilgisayarım boşta 47-50 derece oyunlarda 67-70 derece iken bilgisayarcıya götürüp macun yenilettirdikten sonra boşta 52-55 oyunlarda ise 68-72 derece arası macunu da değiştirip farklı macunlar sürdürdüm fazla olduğu için ama son değerler bu. Normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kankacım adam hangi termal macunu sürdü hangi model kaç W eğer gidip dandik bişey sürdüyse hiç yeniletmeseydin daha iyiydi sen bence o bilgisayarcıya git ve keliteli bişey sürmesini söyle cükü verdiğin paraya yazık bu değerler tabiki normal DEĞİL

Kankam vallahi bilmiyorum. Hangi marka ilk sürüşü daha berbattı 60 dereceydi sonra elindekinin en kalitelisini sürdüğünü söyledi 3 defa gittim adama sürdüğü markayı inan bilmiyorum yani ama önceki değerlerden sadece 4-5 derece artması çok mu normal değil.

Yane.

Merhaba arkadaşlar. Termal macun yenilemeden önce bilgisayarım boşta 47-50 derece oyunlarda 67-70 derece iken bilgisayarcıya götürüp macun yenilettirdikten sonra boşta 52-55 oyunlarda ise 68-72 derece arası macunu da değiştirip farklı macunlar sürdürdüm fazla olduğu için ama son değerler bu. Normal mi?

Yenilettirdikten sonra 60 65 derece olması gerekiyordu.

Kankam vallahi bilmiyorum. Hangi marka ilk sürüşü daha berbattı 60 dereceydi sonra elindekinin en kalitelisini sürdüğünü söyledi 3 defa gittim adama sürdüğü markayı inan bilmiyorum yani ama önceki değerlerden sadece 4-5 derece artması çok mu normal değil.

Yane sen şu an bedavaya belki 300 ya da 500 TL verdin adama. Hiç yapasa daha karliydi senin icin bence bir daha yaptırma sonuçlar hiç normal değil.

Yane

Yenilettirdikten sonra 60 65 derece olması gerekiyordu

Yane sen şu an bedavaya belki 300 ya da 500 TL verdin adama hiç yapasa daha karliydi senin icin bence bir daha yaptırma sonucalr hiç normal değil

Evet 300 verdim ve moralim şu an çok bozuk elimde Power Boost'un TG5102 markalı macunu var ilk başta onu sürdüm ama stok fanı tam takamadigim için götürdüm macunu değiştirdi

Evet 300 verdim ve moralim şu an çok bozuk elimde Power Boost'un TG5102 markalı macunu var ilk başta onu sürdüm ama stok fanı tam takamadigim için götürdüm macunu değiştirdi
Bunu sürseydi şuan pc buzdu
Kanka morelini bozma insan kazık yiye yiye örenecek bence eğer yapabiliyosan bunu al bu piyasadaki en iyi termal macun 12w yane baya güçlü bunun üstü var ama tehlikeli bunu al sür kafan rahat olsun morelini de bozma bidahada o bilgisayarcıya gitme

Başka sitelere de bak daha ucuzu varsa ama W DEĞERLERİNE VE MARKASINA DİKKAT ET

Bunu sürseydi şu an PC buzdu
Kanka morelini bozma insan kazık yiye yiye örenecek bence eğer yapabiliyorsan bunu al bu piyasadaki en iyi termal macun 12W yane bayağı güçlü bunun üstü var ama tehlikeli bunu al sür kafan rahat olsun morelini de bozma bidahada o bilgisayarcıya gitme

Başka sitelere de bak daha ucuzu varsa ama W DEĞERLERİNE VE MARKASINA DİKKAT ET
kankam direk bunu alimmi yani işlemci i5 12 nesil ama inanki sürmekte sıkıntı yok stok fanı monte edemiyorum tekrar yerine tam olarak girmiyor kaç tane video izledim olmadı

Kankam direk bunu alayım mı yani işlemci i5 12 nesil ama inanki sürmekte sıkıntı yok stok fanı monte edemiyorum tekrar yerine tam olarak girmiyor kaç tane video izledim olmadı.

Kanka bir aynı markaya bak başka sitelerden (12W) belki daha ucuzu vardır ama stok fan yanlış anlama ama cidden çok kolay takılıyor.

Buyurun must_21
D.C

must_21

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı