İşlemci termal macun değişimi sonrası ısınma problemi

Arkadaşlar macunun kalitesini arkadasımız yazmamıs neye göre cok sürdün yada sürmedin diyorsunuz ? ısı iletkenliği kaçtı termal macunun ? bu önemli 1w ise bu cok normal birsey.

Arkadaşlar termal macun sürmedim ama i5 2.nesil işlemciye termal macuna gerek var mı ki 8 yıldır termal macun sürmedim böyle bir sorunla karşılaşmadım üstündeki termal macunu temizledim 8 yıl önceki sadece eskide kalan öyle taktım. Fanlarla ilgili problem olduğunu sanmıyorum 2-3 kere çıkarıp taktım hala aynı tam yerine oturmuş.

Arkadaşlar termal macun sürmedim ama i5 2.nesil işlemciye termal macuna gerek var mı ki 8 yıldır termal macun sürmedim böyle bir sorunla karşılaşmadım üstündeki termal macunu temizledim 8 yıl önceki sadece eskide kalan öyle taktım. Fanlarla ilgili problem olduğunu sanmıyorum 2-3 kere çıkarıp taktım hala aynı tam yerine oturmuş.
Termal macun sürmediniz mi .... 2018 'yılından beri buradasınız bunu öğrenemediniz mi ? Arctic mx-4 macun alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

Sorunun ne olduğunu kendin yazmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı