İşletme ve satış için en iyi web site nereden kurulabilir?

Muratsb

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Online satış için ürünlerimi ve web sitemi güzel yapacak bir siteye ihtiyacım var.
Wix.com, WordPress gibi veya web hosting de olabilir en iyi siteyi nereden kurabilirim?
Not: Uygun fiyatlar olan bir yer olursa sevinirim.

Yanlış panellerden bahsediyorsunuz, e-ticaret için önereceğim yerler ticimax, t-soft yeni yeni türeyen ikas gibi markalardır. Bu markaları incelemenizi şiddetle tavsiye edeceğim.

Dipnot, önerdiğim hiç bir marka ucuz değil fakat istediğinizi fazlasıyla karşılacağınız, markanızı büyüteceğiniz ve sürekli tavsiye alabileceğiniz platformlar.

Yanlış panellerden bahsediyorsunuz, e-ticaret için önereceğim yerler ticimax, t-soft yeni yeni türeyen ikas gibi markalardır. Bu markaları incelemenizi şiddetle tavsiye edeceğim.

Dipnot, önerdiğim hiç bir marka ucuz değil fakat istediğinizi fazlasıyla karşılacağınız, markanızı büyüteceğiniz ve sürekli tavsiye alabileceğiniz platformlar.
E-Ticaret genel satış olmayacak.
Örnek; hepsiburada, n11, trendyol gibi site değil.
Bahsettiğim bir site tasarlamak istiyorum. Ürünler ve güzel gözükecek bir tasarım. Ve örnek 5-6 tane ürün satılacak. Basit bir işlem için 30.000 ₺ ye para vermek mantıksız.

E-Ticaret genel satış olmayacak.
Örnek; hepsiburada, n11, trendyol gibi site değil.
Bahsettiğim bir site tasarlamak istiyorum. Ürünler ve güzel gözükecek bir tasarım. Ve örnek 5-6 tane ürün satılacak. Basit bir işlem için 30.000 ₺ ye para vermek mantıksız.
Pazaryerleri ile kıyaslama yapmanızı istemem. Belirtiğiniz örnekler devasa bir backend ve frontend yapısına sahip. Hiç birisi benim örneklerimdeki altyapılar ile uğraşmazlar.

Ama 5-6 gama sahip bir işletme için yeni bir site tasarlamak ürün yüklemek, SEO'suyla uğraşmak, benim için çok da mantıklı bir çaba gibi gelmiyor. İlettiğiniz pazaryerlerinde hesap açarak ürünlerinizi satmayı deneyebilirsiniz.

Eğer bu konular ile ilgili ve bu tutumunuzda ısrarcı iseniz wordpress'i net bir şekilde diğer platformlardan önde görüyorum. Eklentileri ve kullanım kolaylığı ile istediğiniz şıklığı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı