İstanbul'da Vatan bilgisayar için mağaza önerisi

emre mtlr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aydan az bir süre sonra Vatan'dan bilgisayar toplayacağım. İstanbul'da yaşayan ve Vatan'dan bilgisayar toplatan biri varsa mağaza önerisi yaparsa çok sevinirim. Montajı, kablolaması ve müşteri memnuniyeti de iyi mi ?
Dediğim gibi mağaza önerisi İstanbul için olacak. Şimdiden teşekkür ederim. :D

Öncelikle gidip Vatan'dan alman mı lazım? Sinerji gibi sitelerden toplayabilirsin. Hem biraz daha ucuz olur hem de daha güzel, düzenli ve tertipli birleştiriyorlar bileşenleri. Onun dışında mağaza farkı bir şey etkilemez.

Öncelikle gidip Vatan'dan alman mı lazım? Sinerji gibi sitelerden toplayabilirsin. Hem biraz daha ucuz olur hem de daha güzel, düzenli ve tertipli birleştiriyorlar bileşenleri. Onun dışında mağaza farkı bir şey etkilemez.
Arkadaşa katılıyorum.Yakın zamanda bende sinerjiden bilgisayar toplamayı planlıyorum.

Mağaza önerisi olarak ; Cevizlibağdakine bakabilirsiniz, bir keresinde de gitmiştim. Önerenlerin çoğu güzel diyor.

Koskoca İstanbul'da o kadar mağaza varken Vatandan kazıklanmak mı? Çok yanlış...
Vazgeçtim. :D
Sinerjiden almaya karar verdim. Parçaları kendim montajlayacağım.
Uzun uzadıya videoları açar izlerim. Kendim toplarım. RAM, işlemci, işlemci soğutucu, anakart, ekran kartı montajı zor gelmiyor ancak, kablolama biraz zor olacak gibi görünüyor benim için ...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı