İstanbul'da kulaklık denemek için mağaza önerisi

enescnr

Picopat
Daha fazla  
Anadolu yakasında bir yer önerirseniz sevinirim. Vatan veya MediaMarkt gibi mağazaların hangi şubesinde daha fazla kulaklık deneyebiliriz. Yeni kulaklık alacağım ama denemek istiyorum. SteelSeries ve HyperX gibi markaları denemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu mağaradaki ürünler denemeye müsait olmuyor. Normal şartlarda hijyen yüzünden böyleyken pandemi şartlarında onlar bile kaldırılmış olabilir.
Genelde olan şey firmaların tek ürünlerini ses kalitesini deneyimlemek amaçlı bırakması. Sony müzik kulaklığını koyar. Kalan 10 modelini öyle varsayıp alırsın.

Anadolu yakasında bir yer önerirseniz sevinirim. Vatan veya MediaMarkt gibi mağazaların hangi şubesinde daha fazla kulaklık deneyebiliriz. Yeni kulaklık alacağım ama denemek istiyorum. SteelSeries ve HyperX gibi markaları denemek istiyorum.

Bizim buradaki mediamarktaki kulaklıklar denemeye açık ama ne kadar hijyenik bilemem.

Adeks internet kafe olabilir.
Adeks gibi üst düzey internet kafelerde deneyebilirsiniz. Ben pandemi dönemimde mağazaların izin vereceğini sanmıyorum.
Adeksin ekipman kiralama hizmeti varmış, o şekilde test edebilirim sanırım ama fiyat nasıl olur bilmem.
Bizim buradaki mediamarktaki kulaklıklar denemeye açık ama ne kadar hijyenik bilemem.
Sizin orası nerede:)

Geri
Yukarı