İşte Size Gerçek Bir Technopat "Nejdat Delioğlu"

Commodore 64

Megapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şu videoya bir gözatın. Abimizin İngilizce'si yok, teknik terimleri doğru telaffuz edemiyor ama bu konuda bilgi sahibi olması beni etkiledi. Tesadüfen Youtube'da dolanırken karşılaştım. Hatta videoyu 11:51'nci saniyeye kaydırın, bakın orada bir sürpriz var. @Recep Baltaş @Ali Güngör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu abiyi tanıyorum :D Videolarını izlemiştim önceden. Bence ingilizcesi olup olmaması önemli değil. Bu abinin de bir bilgisayar dükkanı var. Hatta İşlemci'nin üzerine buzlu soğutma denemişti ve başarmıştı. Bakkal'lara örnek olmalı diye düşünüyorum.

İnternet üzerinde her mesajı, konuyu, videoyu takip etmemiz elbette mümkün değil ancak saygı ve sevgi çerçevesinde bize selam veren, bahseden, üyelerimizin bizimle paylaşıp haberdar ettiği yerlerde karşı selam alıp vermeye gayret ediyoruz :) Bazı konular ya da selamlar karşılıksız kalabilir, insanlık halidir, yoğunluktan dikkatten kaçmıştır, kötü olarak almasın böyle bir durum görenler lütfen. Teşekkürler.

Videolarına sıcak bir selamla küçük, şirin dükkanında giren bu dayıyı bir gece yarısı Youtube'da takılırken keşfetmiştim; şu bilgisayar parçaları üzerine extreme şeyler denediği videolarından biriydi. Thumbnailler, yazılar, video montajlarını falan incelerken tam 5 saat videolarını izlemiştim :D

Neyse konuya geleyim gerçekten "İŞ"ini bilen biri, yaptığı işe aldığı parayı sonuna kadar hakediyor bence. Şikayet edilen noktadan hangi parçada sorun olduğunu, ne yapacağını hemen çıkartıyor. Ve evet ingilizcesinin olmaması ya da bazı markaların ismini yanlış telafuz etmesi bence onun sempatikliğini arttıyor :) Yolu açık olsun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı