İşten ayrılmalı mıyım?

Hello bfy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
28 yıldır iş yerinde çalışıyorum? X alıyorum diyelim buranın sahipleri satacaktı ama satıcı ile anlaşamadılar. Ben de iyi yerde iş bulmuştum ve X + 15 veriyorlardı bunlar da kızıyor neden gidiyorsun, o kadar beraberiz dedi. Ben de ortada kaldım. Kalınır mı, gitmeli miyim? Neden gitmeliyim bir de sizden dinlemek isterim.

28 yıldır iş yerinde çalışıyorum? X alıyorum diyelim buranın sahipleri satacaktı ama satıcı ile anlaşamadılar. Ben de iyi yerde iş bulmuştum ve X + 15 veriyorlardı bunlar da kızıyor neden gidiyorsun, o kadar beraberiz dedi. Ben de ortada kaldım. Kalınır mı, gitmeli miyim? Neden gitmeliyim bir de sizden dinlemek isterim.

Daha fazla para var bir tarafta. Bence gitmelisin burası aile evi değil iş hayatı ne de olsa.

Gitmelisiniz kariyer hatır gönül ile de olmaz.

Aradaki fark çok güzel bir fark fakat gideceğin işin devamlılığı olur değil mi çünkü eski firman seni geri almaz. Ama ayrılmak istemiyorum dersen maaşına iyileştirme isteyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı