İstiklâl Marşı okunurken konuşmak disiplin sebebi midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Bu cuma günü İstiklâl Marşı okunurken herkes gibi konuştum ve hoca konuştuğumu duyduğunu ve bana disiplin cezası vereceğini söyledi. Tutanak vs. tutmadı başıma bir şey gelir mi?
Gereksiz bir şekilde linç yediğim için ekleyeyim : İmam Hatip'de müdürün 2 saat konuşmasının ardından ezan okunurken beklemek yerine İstiklal Marşı okundu.

Bir şey olmaz. Yanlış olduğunu bildiğin bir şeyi yapıyorsan alenen yapma bari.

Merhaba. Bu cuma günü İstiklâl Marşı okunurken herkes gibi konuştum ve hoca konuştuğumu duyduğunu ve bana disiplin cezası vereceğini söyledi. Tutanak vs. tutmadı başıma bir şey gelir mi?
Gereksiz bir şekilde linç yediğim için ekleyeyim: İmam Hatip'de müdürün 2 saat konuşmasının ardından ezan okunurken beklemek yerine İstiklâl Marşı okundu.

Keşke sağlam bir ceza alsanda işte ne yapalım elden bir şey gelmez.

Deprem olduğu zaman okunan sela ile Ezan okunurken İstiklal Marşı'nın okunması arasında bir tane ortak nokta söyler misin ?
Konuyu kapattırana kadar uğraşırım Atatürk' e hakaret eden çocuğun okulu değişene kadar 1 yıl uğraştım çocukla ama feci hastayım. Keşke yanımda desen şu sözcükleri de dua da marş da okuyacak ağzın kalmasa neyse ne halin varsa gör. Alakasını da anlamazsın zaten normal olarak.

Gereksiz bir şekilde linç yediğim için ekleyeyim: İmam Hatip'de müdürün 2 saat konuşmasının ardından ezan okunurken beklemek yerine İstiklâl Marşı okundu.

Kusura bakmayın "demokratik" ülkede tepki göstermem yanlış olmuş haklısınız, çok özür dilerim...😭

Saygı ne demek bilmiyorsan kusura bakmayın ama eşek gibide ceza yersin.

Kardeşim sen iyimsin sen ile o çocuk birmi çocuğun açtığı konuyla senin yazdığın mesajların alakası yok o çocuk ayrıca aynı mesajı 3 kere yazıp duruyorsun.
Neresi çocuk liseye giden birisi her şeyi anlayacak kabiliyete sahip. Özel öğretim falan değilse. Her şeye çocuk diye savunmayın ben de 18 yaşındayım ne dine ne ülkenin kurucusuna saygısızlık yaptım ve ne yapıp ne yapmamam gerektiğini lisede çok iyi biliyordum. Eğer kastın aciz olması ise sorun yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı