"It looks like Windows hasn't loaded correctly" Hatası

Selim Eren

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
METU:ME
Dün akşam laptopuma Driver Booster 5 ve Kaspersky Total Security indirdim bir yandan Driver Booster 5 driver güncellerken bir yandan da Kaspersky tam tarama yapıyordu ama %1'de takılmıştı tarama, ben de Kaspersky'i kapatmaya çalıştım ama çıkış tuşuna bastığımda bilgisayar tepki vermedi ve ekran lacivert oldu ama blue screen vermedi yani hiçbir şey yazmıyordu. Ben de kökten kapattım ve açtım ama bu sorunla karşılaştım lütfen yardım edin.

Bilgisayarı açmaya çalışınca burası geliyor;
IMG_20170930085719.jpg

ve sonra burası;

IMG_20170930083416.jpg

lütfen yardım edin.

Burası da menülerin içi;

IMG_20170930083427.jpg

IMG_20170930083440.jpg

IMG_20170930083447.jpg

@Recep Baltaş@THE_MILLER@Ali Güngör@Nazım Paşa

Bazen de sadece Windows logosu geliyor ve siyah oluyor ekran.

Şu anda bilgisayarı safe modda açmayı başardım ve Driver Booster 5 ile güncelleme yapıyorum sorunun görüntü sürücülerinden olduğunu düşünüyorum çünkü ama bilgisayarı kapatmaya korkuyorum yine açılmazsa diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda bilgisayarı safe modda açmayı başardım ve Driver Booster 5 ile güncelleme yapıyorum sorunun görüntü sürücülerinden olduğunu düşünüyorum çünkü ama bilgisayarı kapatmaya korkuyorum yine açılmazsa diye.
Sorunun kaynağını tekrar deniyorsunuz.
Driver Booster vb. yazılımları kullanmanızı önermiyoruz, muhtemelen yanlış sürücü kurulumundan dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz.
Buna rağmen aynı yazılımı kullanmayı diretmeyin. Anakartınızın sürücüleri kendi sitesinden, ekran kartınızın sürücüsünü kendi sitesinden indirin ve kurun.
Driver Booster'ı da kaldırın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı