It Takes Two iki kişi nasıl oynanır?

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, eşimle It Takes Two oynamak istiyorum. Ancak tam olarak nasıl oynanıyor anlamadım.

3 farklı kullanım senaryom var, üçü için bilginiz olanlara ayrı ayrı cevap verebilirseniz sevinirim:

1- Oyun tek bir cihazda kurulu olacak, bu durumda o cihaza bağlı 2 tane gamepadle iki kişi oynanabilir mi?

2 - Oyun kurulmadan xCloud üzerinden yine tanımlı 2 gamepad kullanarak 2 kişiyle oynanabilir mi?

3 - Friend's Pass olayı nedir yukarıdaki 2 senaryo mümkün değilse Friend's Pass denen özelliği mi kullanmalıyım, evetse o nasıl olacak? 2 farklı PC'ye kurmam mı gerekecek oyunu?

Hocam bu çözüm bir gamepad + klavye mousela oynandığını söylüyor. Benim için 2 gamepad le oynanması zorunlu.
Bu konudaki insanlar da 2 kol oynamak istemişler ama çözümü yok mu acaba ? Araştırmaya devam edelim bakalım.

Arkadaşlar sonunda oyunu Steam'den alarak denedim ve iki gamepadle tek bilgisayardan oynayabildim. İkinci oyuncu için klavye vs gerekmedi doğrudan iki gamepadi tanıdı. Problem çözüldü kısacası.

Gamepadlerin biri Xbox 9.Nesil diğeri eski bir model Gamesir G3S.

xCloud üzerinden oynamak istediğimde ikinci gamepadi görmesine rağmen oyunculardan biri için seçtirmiyordu (Gamepadlerin ikisinin tuşları da menü seçerken vs çalışıyor ama ikinci gamepad ikinci oyuncuya atanamıyor).

Ek Bilgi: Steam'den aldıktan sonra GeForce NOW üzerinden de denedim (Amazon Fire TV Stick 4K üzerinden) orada da her iki gamepadi gördü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı