İtemsatış güvenilir mi?

kuweyhan

Femtopat
Daha fazla  
1715466998704.png

Daha önce hiç İtemsatış'dan key almadım sizce güvenilir mi? 17 lira çok da bir şey değil ama hadi diyelim aldım ve geldi Xbox olduğu için kol lazım mı bilgisayardan da oynayabiliyor muyum?

İtem satışta satıcılar var bunlar kurumsal olmadıkları için güvenilirliği tartışılır. Fakat Amazon Prime Fallout dağıttı muhtemelen oradaki kodu satıyorlar 20 TL büyük bir kayıp olmaz 2-3 alışverişim oldu sorun yaşamamıştım alabilirsiniz.

Tavsiye etmiyorum dolandırılırsanız büyük ihtimalle satıcıların kendileri olduğunu düşünebilirsiniz.

Tavsiye etmiyorum dolandırılırsanız büyük ihtimalle satıcıların kendileri olduğunu düşünebilirsiniz.

Tam üç kez dolandırıldım yaklaşık bin liraya yakın para kaybettim tamamen satıcıyı koruyorlar önermiyorum.

Bazı satıcılar dolandırıcı oluyor evet ama arkadaşın attığı ilanı item satış kendisi satıyor ve büyük ihtimal primedaki kodlar bir sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum.

Tam üç kez dolandırıldım yaklaşık bin liraya yakın para kaybettim tamamen satıcıyı koruyorlar önermiyorum.
Öyle bir şey yok hocam. 1 ay önce sattığım steam hesabında problem çıktığı için anında hesabımı askıya almışlardı. Şu an itemsatışımda 1 tane kötü değerlendirmemde yok. Nereden aldığınıza bağlı.

Eğer satın alım yaparken video kaydı alırsanız büyük ihtimalle dolandırılmazsınız. Ben şahsen ucuz buluram değerlendirmesi olmayan satıcıdan bile alışveriş yapıyorum (oyun itemi alıyorum).

Yıllardır aktif olarak kullanıyorum, güvenilir ve kimliği doğrulanmış kullanıcılardan satın alabilirsiniz. Örnek olarak aldığınız üründe kod veriliyor ise kodu girdiğinizde hata alırsanız eğer satıcı ile iletişime geçersiniz, ürün teslim alma onayı var karşılıklı yapılan bir işlem, Onaylama işlemini gerçekleştirmeyip, item satış destek ekibine durumu izah ettiğiniz vakit verilen kodun çalışmadığına dair satın alma işlemi inceleme sonrası iptal edilip tutar hesabınıza geri yatıyor. Korkulacak bie durum yok gayet güzel bir site

Yeni konular

Geri
Yukarı