İtemsatış'ta güvenli hesaba yükseltmezsek sorun olur mu?

İtemsatış'ta güvenli hesaba yükseltmezsek ne olur?

Arkadaşım yaptı. 1 yıldır öyle. Sorun olmaz. Güvenilir sitedir kendileri. 700 TL kazığımı iade etmişlikleri var.

Eğer kimlik doğrulamadan bahsediyorsanız, yükseltmezseniz satış yapamazsınız sadece ilan alabiliyorsunuz.

Güvenli hesaba geçmek için kimlik fotoğraf ve yüzünü atıyorsun. Satış yapmak için T.C. yeterli.

İtemsatış'ta güvenli hesaba yükseltmezsek ne olur?

Merhaba,

İtemsatış'ta mağazayım. Bundan sonra tüm merak ettiklerinizi bana sorabilirsiniz.

Hesabınızda, mail veya telefon doğrulaması olmadan ilan alamazsınız. Sadece TCKN verirseniz, ilan satışı yapabilirsiniz. Güvenilir hesap, zorunlu değildir. Güvenilir hesap yaparsanız, hesabınız için ek özellikler kazanmış olursunuz.

Merhaba,

İtemsatış'ta mağazayım. Bundan sonra tüm merak ettiklerinizi bana sorabilirsiniz.

Hesabınızda, mail veya telefon doğrulaması olmadan ilan alamazsınız. Sadece TCKN verirseniz, ilan satışı yapabilirsiniz. Güvenilir hesap, zorunlu değildir. Güvenilir hesap yaparsanız, hesabınız için ek özellikler kazanmış olursunuz.

Yani güvenilir hesap almadan satış yapabilirim 12 yaşındayım ama 13 yaşmış benim de para kazanmam lazım hesap satarım ondan sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı